خدمات مو

موهبتی الهی است که بدون آن زیبایی اصلا معنایی نداشت. رنگ مو به دلیل پیگمنت‌های آن است که به آنها رنگدانه نیز گفته می‌شود. حالت‌های مو صاف و مجعد است.

نصب اکستنشن مو
 • هیرکات (کوتاه کردن)

  شروع قیمت از 60.000 تومان

  هیرکات تاثیر بسزایی در چهره و زیبایی فرد دارد و برای هر فصلی مناسب است. اما  اینکه چه مدلی شما را جذاب‌تر و یا جوان‌تر می‌کند طبق سلیقه و نظر شماست و گاهی تجربه آرایشگر هم خیلی کمک کننده است.

 • براشینگ

  شروع قیمت از 60.000 تومان

  هر مدل مویی با هر رنگ و جنس و درجه لطافت و یا ضخامت نیازمند براشینگ یا حالت دادن و مرتب کردن موها با استفاده از سشوار و برس‌های مخصوص است. براشیگ گندم زار نامرتب موهای شما را مرتب و خواستنی تر می‌کند.

 • شینیون

  شروع قیمت از 120.000 تومان

  جمع کردن و مدل دادن و زیباتر کردن موهای شماست که معمولا با پیچیدن و پوش دادن و استفاده از ابزار خاصی مانند پروتزهای ابری یا اسفنجی و سنجاق سر و مویی و ژل و چسب مو و دیگر ابزار انجام می‌شود و برای موهای کوتاه و بلند مدل‌های مخصوص به خود را دارد.

 • اکستنشن مو

  شروع قیمت از شاخه‌ای 20.000 تومان

  تغییری یک شبه است که ناگهان طول موهای خود را چند برابر می‌کنید و شما را جذاب‌تر می‌کند. می‌توانید موهایی هم رنگ موهای خود اضافه کنید و بر حجم و طول موهای خود بیافزایید.

 • احیای مو

  شروع قیمت از 2 میلیون تومان

  فرایندی مناسب برای موهای مرده و آسیب دیده بر اثر دکلره و یا هایلایت‌های بیش از حد که منجر به خشک شدن و سوختن موها شده و با کراتینه یا ریباندینگ یا پروتئینه موهای شما را نرم و لطیف و ابریشمی می‌کند.

 • بافت مو

  شروع قیمت از 50.000 تومان

  از حدود 3500 سال پیش از میلاد یعنی 55 قرن پیش انسان‌ها روش بافتن موهای خود را ابداع کردند. امروزه روشی محبوب است که در همه دنیا استفاده می‌شود و هر روز هم مدل‌های شیک تری وارد عرصه هنر آرایشگری می‌شود.

 • ازون تراپی

  دستگاه اوزون تراپی مو جدیدترین تکنولوژی روز دنیاست که در سالن زیبایی آنتوریوم در خدمت شماست. این دستگاه در بخش بهداشت و سلامت درمان و زیبایی موی سر با بهره گیری از خاصیت اکسیداسیون اتم اکسیژن یا همان اوزون تراپی مو استفاده می‌شود. این دسنگاه محاسن زیادی دارد از جمله آبرسانی، پاک‌کنندگی، ضدعفونی کنندگی ریشه مو، نرم‌کنندگی ساقه مو، کنترل و قطع ریزش مو، کمک به رشد مجدد، ترمیم موهای موخوره دار و درمان شوره سر و تاسی و آماس و همچنین افزایش ضخامت تارهای مو و آرامشی وصف ناپذیر.


خدمات صورت

داشتن صورتی زیبا و پوستی لطیف و براق آرزوی هر خانمی است. داشتن آرایشی شیک و متناسب با اجزای چهره هر فردی مهارتی است که آرایشگران دارند و افرادی که آشنا به هنر گریم و مکاپ هستند. خدمات صورت شامل آرایش و پیرایش اکستنشن و آرایش دایمی است.

 • فیبروز

  شروع قیمت خط چشم و خط لب دایم از 400.000 تومان

  فیبروز یا آرایش دایمی برای اشخاصی مناسب است که یا دچار ریزش ابرو و مژه شده‌اند یا نمی‌توانند خط چشم بکشند و یا فرصت کشیدن خط لب یا خط چشم را ندارند. در هر حال روشی بی خطر و تقریبا ارزان قیمت است تا خانمها برای همیشه ابروهایی پرپشت و پهن و زیبا داشته باشند. فیبروز شامل خط چشم و خط لب دایم، هاشور ابرو، بن مژه و … است که با نام‌های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در بین مردم جاافتاده است و با لوازم استریل و یکبار مصرف انجام می‌شود.

 • ابرو

  شروع قیمت هاشور ابرو از 400.000 تومان

  ابروها دو خط زیبای محافظ چشمان شما هستند که در بعضی از افراد تاج ابرو ریخته و یا کم پشت است و مرتب باید با مداد و یا سایه پر شود. اما با خدماتی مانند هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن و یا میکروبلیدینگ می‌توانید برای همیشه  ابروهایی زیبا و جذاب داشت.

 • مژه

  شروع قیمت کاشت مژه و اکستنشن از 300.000 تومان

  حجم و ضخامت و بلندی مژه‌ها می‌تواند انقلابی در صورت شما ایجاد کند. با کاشت مژه یا اکستنشن و لیفت مژه‌ها می‌توانید زیبایی خود را صد چندان کنید. اکستنشن‌ها می‌توانند اکسترا والیوم و یا تار به تار باشند.

 • میکاپ یا آرایش ساده

  شروع قیمت مکاپ از 150.000 تومان

  میکاپ بخش جدایی ناپذیر چهره شماست بر حسب سلیقه و نظر شما و نوع مکان و مناسبتی که می‌خواهید در آن شرکت کنید آرایش ساده و پیشرفته برای شما انجام می‌شود.

 • پیرایش

  شروع قیمت اصلاح و ابرو از 40.000 تومان

  همان زیبایی چهره با کاستن و کم کردن است که شما با اصلاح صورت که با وکس یا بند انداختن انجام می‌شود و برداشتن و مرتب کردن ابروهاست که نقش بسزایی در زیبایی چهره شما دارد.


خدمات ناخن

زیبایی ناخن‌ها و لطافت و رنگ پوست دست و پا نشان می‌دهد که شما چقدر علاقمند به زیبایی خود هستید. داشتن ناخن‌های مرتب و لاک زده اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد. کاشت ناخن فرایندی بی خطر است که برای همه خانمها جذاب است به خصوص اگر ناخن‌های نازک و شکننده دارند بهترین توصیه کاشت ناخن است که هر ماه می‌توانید آن را ترمیم کنید و همیشه دستانی زیبا و ناخن‌هایی شیک داشته باشید.

خدمات ناخن آنتوریوم
 • کاشت ناخن

  شروع قیمت کاشت ناخن از 150.000 تومان

  فرایندی بی‌خطر است که برای همه خانمها جذاب است به خصوص اگر ناخن‌های نازک و شکننده دارند بهترین توصیه کاشت ناخن است که هر ماه می‌توانید آن را ترمیم کنید و همیشه دستانی زیبا و ناخن‌هایی شیک داشته باشید. روش‌های کاشت هلویی و کریستالی داریم.

 • مانیکور و پدیکور و کف سابی پا

  شروع قیمت مانیکو وپدیور از 150.000 تومان

  زیبا کردن ناخن‌های دست و پا با دورگیری و سوهان کشی و لاک است که در دستها مانیکور و در پاها پدیکور نام دارد. کف سابی لایه برداری کف پا و درمان قطعی ترک پاشنه پا و پینه‌های قوزک پاست که زیبایی و لطافت پاهای شما را نابود می‌کند.

 • طراحی ناخن و لاک

  شروع طراحی ناخن و لاک از 15.000 تومان

  زیباتر شدن ناخن‌های دست و پا با لاک کامل‌تر می‌شود که لاک ژل یا لاک با کروم زیبای خیره کنندگی به دستان و پاهای شما می‌دهد.

 • لاک ژل و کروم

  شروع قیمت از 150.000 تومان

  نوعی لاک است که درخشش و زیبایی خیره کننده‌ای در مقایسه با لاک های قدیمی و ساده دارد.


خدمات اپیلاسیون

داشتن بدنی بدون مو و پوستی صاف برای هر خانمی مهم است و با توجه به قیمت بالای لیزر موهای زائد بیشتر خانمها اپیلاسیون را برای حذف موهای زائد خود انتخاب می‌کنند که شامل موم های معمولی و دایمی یا گیاهی است که معمولا اختلاف قیمت دارند ولی به دلیل اینکه موم گیاهی یا دایمی همه پرزهای پوست و موهای بسیار ریز را می‌کند، بیشتر بانوان از اپیلاسیون دایمی استفاده می‌کنند.

خدمات اپیلاسیون آنتوریوم
 • اپیلاسیون دائمی یا گیاهی

  شروع قیمت کل بدن از 150.000 تومان

  نوعی از اپیلاسیون است که در آن از موم گیاهی استفاده می‌شود و برتری آن نسبت به موم معمولی این است که کلیه پرزها و موهای بسیار ریز را از سطح پوست جدا می‌کند.

 • اپیلاسیون معمولی

  شروع قیمت کل بدن از 80.000 تومان

  روشی قدیمی و متداول و نسبتا ارزان برای رفع موهای زائد بدن است و موجب لایه برداری می‌گردد و فرایندی است که در طی اپیلاسیون ناخداگاه لایه های مرده و شاخی شده پوست کنده می‌شود و منافذ پوست باز می‌شود و موجب طراوت پوست می‌گردد.


مجموعه خدمات عروس

جشن عروسی از مهم‌ترین جشن‌های زندگی هر فردی است که بارها در طول زندگی و قبل از ازدواج به آن فکر می‌کند. همه خانمها دوست دارند در شب عروسی متفاوت باشند و بسیار تغییر کنند. خیلی از خانواده‌ها دوست دارند در روز عروسی در کنار عروس خانم باشند و در آرایشگاه شادی و هلهله کنند. اما کدام آرایشگاه می‌تواند آرزوی دیرینه عروس خانم را برآورده کند؟ انتخاب با شماست.

توجه: میکاپ، شینیون همراهای عروس با تخفیف ويژه در روز قرارداد انجام می‌شود.

خدمات عروس آنتوریوم
 • پکیج شماره 1

  2.500.000 تومان

  شامل: اصلاح و ابرو ـ رنگ ابرو ـ کرم بدن ـ موی اضافه یا اکستنشن ـ براشینگ و شینیون ـ میکاپ حرفه ای با برندهای مک یا لانکوم

 • پکیج شماره 2 (VIP)

  3.000.000 تومان

  شامل: اصلاح و ابرو ـ رنگ ابرو ـ کرم بدن ـ موی اضافه یا اکستنشن ـ براشینگ و شینیون ـ اپیلاسیون کل بدن ـ ماسک مخصوص عروس ـ  میکاپ حرفه‌ای با برندهای مک یا لانکوم


درخواست وقت خدمات سالن آنتوریوم

جهت هماهنگی با آرایشگران ما اطلاعات خود را در فرم فوق وارد نمایید.

رزرو آنلاین سالن

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه