خدمات ناخن در تهران

سالن آرایشی آنتوریوم، خدمات ناخن در تهران را ارائه می دهد. یکی از ملاک هایی که برای زیبایی دست و پاها، برای خانم ها بسیار اهمیت دارد، ناخن های آن ها می باشد. بیشتر خانم های معمولا دوست دارند به صورت طبیعی ناخن های بلند و خوش فرمی داشته باشند. اغلب سعی می کنند ناخن های خود را بلنده گذاشته و کوتاه نکنند. اما متاسفانه در بیشتر موارد این ناخن ها یا به حد کافی رشد نمی کنند یا رشد آن ها بسیار کند می باشد.

انجام انواع خدمات آرایشی در سالن زیبایی آنتوریوم

شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، روبروی خیابان ۱۳، ساختمان اختر، پ ۳۴، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

ناخن های پا نیز وضعیت بسیار بدتری دارند. از طرف دیگر به محض آن که کمی ناخن های دست یا پا بلند می شوند با مشکل شکستگی رو به رو می شوند که این موضوع برای خانم ها و دختران بسیار دردناک می باشد. در این مطلب کوتاه قصد داریم کامل ترین خدمات ناخن در تهران را مورد بررسی قرار دهیم. با مطالعه این مطلب شناخت کامل تری نسبت به انواع خدمات مرسوم برای ناخن های دست و پا به دست خواهید آورد.

انواع خدمات ناخن در تهران

مانیکور

خدمات ناخن در تهران

عمل مانیکور برای سوهان کردن ناخن های دست و پاک کردن گوشت های اضافی اطراف آن ها صورت می گیرد. همان طور که گفته شده مانیکور به صورت اختصاصی فقط بر روی ناخن های دست انجام می شود. در این کار باید اصولی به صورت مرتب و پشت سر هم انجام شوند. اهمیت این موضوع در تکرار آن مشخص خواهد شد. اگر دوست داشته باشید می توانید مانیکور را فرا گرفته و به صورت خانگی نیز انجام دهید. ولی پیش  از آن بد نیست که با پدیکور نیز بیشتر آشنا شویم.

پدیکور

پدیکور

یکی دیگر از خدمات ناخن در تهران پدیکور است. این کار همانند مانیکور می باشد با این تفاوت که بر روی ناخن های پا انجام می شود. به صورت کلی این دو فعالیت معمولا در کنار یکدیگر انجام می شوند. یعنی اولا آن که شخص متخصص به صورت همزمان هر دو عمل پدیکور ناخن پا و مانیکور را انجام می دهد. دوما مجموعه کارهایی که در مانیکور و پدیکور انجام می شود معمولا یکسان هستند. بسته به علاقه خود می توانید پدیکور و مانیکور را در زمان های مشخص و به صورت همزمان انجام دهید، ولی در بیشتر مواقع عمل پدیکور بسیار دیرتر از مانیکور انجام می شود و دلیل آن هم، حساسیت بیشتر افراد بر روی ناخن های دست هایشان نسبت به ناخن های پا است.

اما در مورد هیچ کدام از این دو مورد، جای هیچ نگرانی خاصی نیست؛ چرا که تکنیک های ساده ای در این زمینه ها وجود دارد که به سادگی می توان فرا گرفت و حتی در منزل نیز آن ها را انجام داد. بنا به میزان علاقه شما و توانایی هایی که دارید، می توانید خیلی سریع نسبت به آموزش پدیکور و مانیکور اقدام نمایید. دقت کنید که برای شروع این کار نیاز به وسایل مشخصی دارید که باید قبل از آموزش خریداری کرده باشید. وسایل مخصوص این کار به سادگی قابل خریداری می باشند و حتی به صورت اینترنتی نیز آماده فروش هستند. در بیشتر سالن هایی که خدمات ناخن در تهران انجام می دهند، معمولا حداقل وسایل زیر به چشم می خورد:

ناخن گیر، کوتیکول، سوهان های مخصوص، بافر ناخن، گوشت گیر یا همان نیپر، پوشر و سنگ پا

طراحی و کاشت ناخن

در مورد ناخن ها، طراحی و کاشت بسیار مهم می باشند. در ابتدای این مطلب نیز به صورت مختصر از مشکلات ناخن ها صحبت کردیم. این مشکلات باعث می شوند که عده ای حتی ترجیح دهند از مدلهای کاشت ناخن استفاده نمایند. در عمل کاشت ناخن از ناخن های مصنوعی کمک گرفته می شود و به صورت موقتی این ناخن ها بر روی ناخن های اصلی فرد قرار می گیرند. فردی که علاقه به ناخن های مصنوعی داشته باشد، باید در همان ابتدای کار ناخن های ایده آل خود را انتخاب نماید. به دلیل تنوع زیاد در فرم ها و شکل های ناخن ها، شاید کمی تردید در این زمینه به وجود آید. برای رفع این تردیدها باید به نکاتی توجه داشته باشید:

  • سعی کنید ناخن هایی برای خودتان انتخاب کنید که خیلی بلند نبوده و مانع انجام کارهای روزمره تان نشوند.
  • از بهترین نوع و کیفیت این ناخن ها استفاده کنید. نگران هزینه ها نباشید. معمولا ناخن های مصنوعی با بالاترین کیفیت نیز، قیمت بسیار پایین دارند.
  • ناخن های خیلی تیز یا خیلی صاف معمولا مشکل ساز خواهند شد. ناخن هایی انتخاب کنید که به فرم طبیعی ناخن هایتان نزدیک تر باشند.
  • اصولا رنگ این ناخن ها هیچ اهمیتی ندارد! چرا که قرار است به صورت کامل با لاک پوشانده شوند و یا از طراحی ناخن برای طرح دادن به آن ها استفاده کنید.

بیشتر به افرادی توصیه می شود از کاشت ناخن استفاده نمایند که ناخن های خودشان کیفیت مطلوب را ندارد و خیلی زود می شکند. این موضوع بیشتر به خاطر مسائل ژنتیکی و تغذیه نا مناسب است. اگر به مکان های تخصصی این کار مراجعه کنید، حتما برای تقویت ناخن هایتان برنامه دقیقی دریافت خواهید کرد.

مدل آرایش صورت عروس

همچنین برخی از افراد عادت دارند ناخن های خود را بجوند که برای این افراد نیز کاشت ناخن مصنوعی بسیار مناسب می باشد. به دلیل آن که حداقل این عادت بد را کنار خواهند گذاشت. در مورد کاشت ناخن توصیه می کنیم این کار بدون داشتن مهارت های لازم و صورت شخصی در منزل انجام ندهید. اگر به کاشت ناخن علاقه مند هستید بهتر است در دوره های کوتاه مدت این کار شرکت نمایید.

طراحی ناخن به عنوان بخشی از خدمات ناخن در تهران

طرح کاشت ناخن

طراحی ناخن یکی از کارهایی است که جزو خدمات ناخن در تهران است و به منظور شکل دهی و تزیین زیباتر ناخن های دست و پا انجام می شود. تنوع بی نظیر در طرح های موجود برای ناخن ها باعث شده است، طراحی ناخن به یکی از پرطرفدارترین کارهای زنانه تبدیل شود. کسانی که خلاقیت و ذوق هنری بالایی دارند می توانند در زمینه طراحی ناخن بسیار خوب عمل کنند. الگوهای فوق العاده و طرح های به شدت زیبا، روز به روز به جذابیت این حرفه کمک می کنند. حتی در سال های گذشته دستگاه های هوشمندی نیز ساخته شده اند که هر کس می تواند طرح کاشت ناخن و مدل مورد علاقه خود را انتخاب کرده و خیلی زود به ناخن های خود شکل و شمایل جذابی بدهد.

طراحی ناخن یکی از کارهایی است که صرفا برای جشن ها استفاده نمی گردد. بسیاری از افراد علاقه دارند به صورت عادی نیز ناخن های خود را با طرح های زیبا و شکیل، تزیین نمایند. به نسبت لاک، طراحی ناخن جذابیت های بسیار بیشتری به همراه خواهد داشت. یکی از ملاک هایی که در مورد طراحان ناخن باید به آن توجه کنید، سرعت عمل و دقت آن هاست. نتیجه کار آن ها به میزان زیادی به این دو معیار بستگی دارد.

ترمیم ناخن

افرادی که به علت ضعیف بودن ناخن های خودشان، مجبور به کاشت ناخن می شوند، باید زمان مناسبی را نیز به ترمیم آن اختصاص دهند. همان طور که اطلاع دارید ناخن های انسان با سرعت متفاوتی رشد می کنند که این تفاوت در ناخن های دست و پا کاملا ملموس است. اما از آن جایی که در کاشت ناخن، ناخن مصنوعی بر روی ناخن های طبیعی قرار می گیرد، هر چند وقت یک بار باید برای ناخن های طبیعی رشد کرده، فکری شود. برای این منظور بهتر است هر سه هفته یک بار برای ترمیم ناخن های مصنوعی اقدام شود. در این زمان ناخن های طبیعی رشد کرده اصلاح می شوند و از طرفی هر کار دیگری مانند تعویض چسب ناخن های مصنوعی نیاز باشد، در همین مرحله صورت می گیرد.

باز هم تاکید می کنیم که سرعت رشد ناخن ها در افراد مختلف، با هم تفاوت دارد. اما زمان تقریبی سه هفته ای، معمولا برای بیشتر افراد کاملا مناسب است. اگر احساس می کنید خیلی سریع تر ناخن هایتان رشد می کنند، در بازه های زمانی کوتاه تری برای ترمیم ناخن های کاشته شده خود اقدام نمایید.

لاک ناخن

لاک ناخن

افراد زیادی وجود دارند که هنوز طرح های ساده با لاک را به هر طرح و مدل  دیگری ترجیح می دهند. به همین خاطر یکی دیگر از خدمات پر طرفداری که در زمینه ناخن های دست و پا وجود دارد، خدمات مربوط به لاک می باشد. سادگی مهم ترین ویژگی لاک ناخن می باشد. حتی اگر از جیغ ترین رنگ ها نیز برای لاک زدن استفاده کنید، باز هم لاک بسیار ساده تر از طراحی ناخن می باشد.

یکی از مواردی که در مورد لاک وجود دارد و بسیاری از افراد اهمیت آن را نمی دانند، شناخت انواع لاک می باشد. اگر به مکان خاصی برای خدمات ناخن در تهران خود مراجعه می کنید، سعی کنید اطلاعات کاملی در مورد انواع لاک ها داشته باشید. به صورت کلی می توان انواع لاک ها را در دسته بندی زیر قرار داد:

لاک ناخن کرم کلاسیک، لاک های متالیک، لاک های کروم، لاک های مات، لاک های براق و اکلیل دار، لاک های ژلیش، لاک های آینه ای نقره ای، لاک های نئون، لاک های مگنتیک ( گرادینت دار) و مدل های جذاب دیگر…

توجه: همان طور که خوب می دانید، مواد تشکیل دهنده لاک ها عموما مواد شیمیایی و صنعتی هستند. قبل از استفاده از هر نوع از آن ها باید مطمئن شوید که به مواد تشکیل دهنده آن ها حساسیت ندارید.

در انتخاب رنگ لاک علاوه بر رنگ لباس و نوع آرایش خود، به رنگ پوستتان نیز بسیار دقت کنید. البته بیشتر افرادی که خدمات ناخن در تهران انجام می دهند، به صورت شخصی مشاوره خوبی در این زمینه در اختیارتان قرار می دهند.

نرخ خدمات ناخن در تهران سال ۹۸

در ادامه قیمت برخی خدمات ناخن در تهران در سال ۱۳۹۸ آورده شده است. باید توجه داشت که این نرخ ها با توجه به کیفیت خدمات سالن می تواند در آرایشگاه ها متفاوت باشد.

قیمت کاشت ناخن معمولی: ۱۰۰

قیمت کاشت گریم:۲۵۰

قیمت کاشت فرمر: ۱۵۰

قیمت کاشت بیبی بومر: ۳۰۰

قیمت ترمیم ساده: ۴۵

قیمت ترمیم گریم: ۱۰۰

قیمت ترمیم بیبی بومر: ۱۵۰

قیمت ترمیم همکار: ۴۵

قیمت ناخن شکسته: ۷

قیمت لاک ساده: ۱۲

قیمت فرنچ: ۳۰

قیمت طراحی: از ۲۰ تا ۵۰

قیمت مانیکور: ۲۵

قیمت پدیکور: ۲۵

قیمت کاشت پا: ۵۰

قیمت ژلیش: ۴۰

قیمت تاپ ژل: ۱۰

چرا سالن زیبایی آنتوریوم را برای خدمات ناخن در تهران انتخاب کنیم؟

سالن زیبایی آنتوریوم با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش از جمله: مو، صورت، ناخن، اپیلاسیون و آرایش عروس، سعی دارد با ارائه بالاترین کیفیت در خدمات، بهترین قیمت و جلب رضایت مشتری، اوج زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد.

خدمات ناخن در تهران شامل چه مواردی می باشد؟

سالن زیبایی آنتوریوم خدمات مختلفی برای زیبایی ناخن‌های شما با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. خدماتی مانند: کاشت ناخن مصنوعی، مانیکور، پدیکور، کاشت گریم، کاشت فرمر، کاشت بیبی بومر، ترمیم ناخن، کاور ناخن، کاشت پا و…

مراحل کاشت ناخن؟

کاشت ناخن دارای مراحلی تخصصی و زمان بر است، اما بعد از انجام کاشت، زیبایی ناخن‌ها دو چندان می‌شود. مراحل کاشت ناخن شامل: آماده سازی اولیه ناخن، قالب سازی، قرار دادن مواد بر روی ناخن، سوهان کشی و لاک ناخن.

کاور ناخن چیست؟

کاور ناخن روشی است برای افرادی که تمایل دارند ناخن‌هایی طبیعی داشته باشند اما از شکستن مداوم ناخن‌های خود رنج می‌برند. در کاور بدون استفاده از تیپ، مواد کاور روی ناخن قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه