طرح کاشت ناخن

شاید یکی از اصلی ترین معیارهای زیبایی انگشتان دست را بتوان طرح کاشت ناخن ها در نظر گرفت که مجموعه آن ها به زیبایی دست ها منجر خواهد شد. زمانی که ناخن هایی زیبا، آراسته و با طراحی منحصر به فرد داشته باشید در هر جمعی مورد تایید دیگران قرار گرفته و اعتماد به نفس بالاتری به دست خواهید آورد.

شاید به همین علت است که خدمات مربوط به ناخن در سال های گذشته بسیار بیشتر و با کیفیت تر شده است. از طرفی ارائه دهندگان این خدمات به دنبال جدیدترین موضوعات و مطالب برای پیشرفت کار خود بوده و روز به روز به تعداد مراکز مرتبط با خدمات و کاشت ناخن اضافه می گردد.

انجام انواع خدمات آرایشی در سالن زیبایی آنتوریوم

شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، روبروی خیابان ۱۳، ساختمان اختر، پ ۳۴، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

اهمیت طرح کاشت ناخن

اما اصلی ترین موضوع در مورد ناخن ها به ویژه ناخن های دست، طرح کاشت ناخن است. شاید کم و بیش با مدل های ناخن معروف آشنا باشید و حتی چند مدل از آن ها را تا امروز استفاده کرده باشید. مدل های ناخنی که برای خود انتخاب می کنید به غیر از زیبایی و بالا بردن کیفیت ناخن ها، می تواند در مسائل دیگری نیز تاثیر گذار باشد. به همین دلیل همیشه باید به دنبال مناسب ترین مدل ناخن برای خود باشید. در این مطلب ابتدا با انواع مدلهای کاشت ناخن آشنا شده و سپس طرح های مناسب برای هر فرد را با توجه به خصوصیاتش مورد بررسی قرار می دهیم.

خدمات ناخن در تهران

انواع طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن مربعی

این مدل یک طرح کاملا پر طرفدار بوده و در بیشتر موارد انتخاب اصلی خانم هاست. در مدل مربعی شکل پایینی و طبیعی زیر ناخن ها کاملا حفظ شده و قسمت بالایی ناخن به صورت زاویه دار با اضلاع برابر که شبیه به مربع است طراحی می شود. ناخن ها در این روش به خوبی کوتاه شده و اصلی ترین عامل در زیباسازی نهایی ناخن، نوع و کیفیت سوهان کشی در ادامه کار خواهد بود. اضلاع مربع ایجاد شده باید کاملا موازی و بالای ناخن نیز باید به صورت کاملا صاف سوهان کشیده شود.

طرح کاشت ناخن بیضی

بر خلاف طرح کاشت ناخن مربعی در این مدل زاویه ها به صورت کامل از بین رفته و فرم دهی ناخن از قسمت گوشت ناخن شروع می شود. یعنی به محض آن که ناخن از گوشت جدا می شود حالت انحنای مورد نظر بر روی ناخن ها ایجاد می گردد. این انحنا نباید بیش از اندازه بوده و حالت کشیدگی ناخن باید به صورت کامل حفظ شود. دلیل این موضوع دقیقا عامل انتخاب نام این روش می باشد. چرا که بیضی دایره ای با حالت کشیدگی است که در بین اشکال هندسی ویژگی های منحصر به فردی دارد.

طرح کاشت ناخن بیضی مربع

همانطور که از نام آن پیداست، این طرح کاشت ناخن ترکیبی از دو مدل مربعی و بیضی می باشد. در مدل بیضی مربع زاویه های ایجاد شده در روش مربعی از بین می رود. این زاویه ها به کمک سوهان کشی حرفه ای به گوشه هایی با انحنای طبیعی تبدیل شده و فرم بسیار زیبایی به ناخن می دهند. در این روش نیز پس از کوتاه کردن ناخن باید در هنگام سوهان کشیدن نهایت دقت و توجه به کار گرفته شود.

طرح کاشت ناخن بیضی نوک تیز

با توجه به مدل بیضی برای تبدیل این مدل به مدل بیضی نوک تیز فقط باید ناخن به سمت تیز شدن میل داشته باشد. به این صورت که هر چه از پایین ناخن به سمت نوک آن پیش می رویم این تیزی بیشتر شده و در نهایت نوک ناخن به حالت دایره ای سوهان کشیدن می شود. در اصل نوک ناخن در این روش به هیچ عنوان تیز نیست و فقط به دلیل شکل ظاهری این مدل به مدل بیضی نوک تیز معروف شده است.

طرح کاشت ناخن بادامی

برای آن که این مدل دقیقا در ذهن شما شکل بگیرد، کافی است یک بادام را تصور کنید. مدل بادامی دقیقا سعی در پیاده سازی شکل بادام دارد. به صورت دقیق تر می توان این روش را همانند مدل بیضی نوک تیز دانست که در آن نوک ناخن به صورت کامل تیز می شود. در حالی که در دل بیضی نوک تیز؛ همان طور که اشاره شد سر ناخن ها به صورت دایره ای سوهان کشیده می شوند. در مدل بادامی نوع کوتاه کردن ناخن و استفاده از ناخن گیر های مخصوص بسیار اهمیت دارد.

طرح کاشت ناخن دایره ای

یک طرح کاشت ناخن کاملا محبوب و شناخته شده که به نظر نمی رسد هرگز از مد بیافتد. برای آن که مدل دایره ای پیاده سازی شود، هیچ خبری از کشیدگی و زاویه نیست. کاملا مشخص است که در مدل دایره ای باید انحنای استانداری ایجاد شده و از کشیدگی ناخن ها اجتناب گردد. در مدل دایره ای اگر قرار باشد ناخن کوتاه شود، باید پس از کوتاه کردن ناخن به صورت کاملا حرفه ای عمل سوهان کشیدن صورت پذیرد.

طرح کاشت ناخن بالرین

نام و فرم این مدل از روی کفش های مخصوص رقص باله گرفته شده است. در این مدل پس از جدا شدن ناخن از قسمت گوشت، حالت ناخن به شکل یک ذوزنقه در آمده و فرم کامل ناخن دقیقا شبیه به کفش های رقص باله خواهد شد. این روش به تازگی بین خانم ها طرفداران زیادی به دست آورده است و تقریبا در بین محبوب ترین مدل های ناخن قرار می گیرد. این مدل را نباید با مدل بیضی مربع اشتباه گرفت چرا که در بیضی مربع کناره های ناخن به صورت منحنی بوده ولی در مدل بالرین کناره های ناخن کاملا صاف و مانند اضلاع ذوزنقه هستند.

کدام طرح کاشت ناخن برای افراد مختلف مناسب است؟

با توجه به فرم ظاهری و ویژگی های طرح های گفته شده برای ناخن، می توان گفت همه این مدل ها نمی توانند برای افراد مختلف مناسب باشند. بیشتر خانم ها به دنبال مدل ناخن هایی هستند که علاوه بر زیبایی های ظاهری، برای فرم انگشتان، کار، حرفه و نوع فعالیت آن ها مناسب باشد. به طور مثال خانم هایی که با کامپیوتر کارهای زیادی انجام می دهند و یا شغل اصلی آن ها تایپ است، مطمئنا نمی توانند ناخن های بادامی و یا مدل های نوک تیز دیگر را برای خود استفاده کنند. به طور کلی اگر بخواهیم بحث های سلیقه و موارد مرتبط با آن را کنار بگذاریم، می توان نکات زیر را برای انتخاب مدل ناخن مناسب در نظر گرفت:

مدل ناخن گرد

مدل ناخن گرد برای افرادی مناسب است که فعالیت های شغلی شان بیشتر با دست ها و انگشتان در ارتباط است. در مدل گرد معمولا ناخن ها کوتاه نگه داشته می شوند و این موضوع برای دسته فعالیت های گفته شده بسیار مهم و حیاتی است.

مدل ناخن بادامی

مدل بادامی یک مدل مناسب برای افرادی است که ناخن های کشیده و قدرتمندی دارند. در این روش به علت آن که نوک ناخن بیش از حد تیز می شود، احتمال شکستگی آن بالاتر خواهد رفت. به همین دلیل توصیه می شود افرادی که ناخن های ضعیف و بی کیفیتی دارند از این مدل استفاده نکنند.

مدل ناخن مربعی

انگشتان پهن و گوشتی بهترین گزینه برای ناخن های مربعی هستند. این ناخن ها باید در محل مناسبی قرار داشته باشند تا زیبایی های خود را نمایان کنند. به همین خاطر داشتن بستری بزرگ و ایده آل برای ناخن های مربعی بسیار مناسب است. هم چنین احتمال شکستگی در ناخن های مربعی بسیار کم بوده و برای مشاغل مختلف نیز مورد استفاده خواهد بود.

مدل ناخن بیضی

مدل بیضی برای افرادی مناسب است که انگشتان کوتاهی دارند و دوست دارند انگشتان خود را بلند تر نشان دهند. مدل بیضی به دلیل کشیدگی های جذابی که ایجاد می کند، باعث می شود ناخن های کوتاه فرد، کشیده تر نشان داده شوند.

نحوه طراحی انواع طرح ناخن

در ویدیوی آموزشی زیر، تعدادی از طرح های ناخن اجرا شده اند.

عکس های انواع طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

طرح کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه