مدلهای کاشت ناخن

همان طور که می دانید چند سالی است که مدلهای کاشت ناخن بین زنان و دختران رواج پیدا کرده است و بسیاری از افراد ترجیح می دهند از این شیوه برای زیباسازی بیشتر ناخن های خود استفاده کنند. مدل کاشت ناخن یک روش کاملا پیشرفته و حرفه ای برای زیبا کردن هر چه بیشتر ناخن هاست. به خصوص افرادی که به طور طبیعی ناخن های ضعیفی دارند که خیلی سریع می شکند و خیلی دیر رشد می کند، از این روش می توانند نتایج بسیار خوبی در مورد زیبا سازی ناخن های خود بگیرند. در این مطلب قصد داریم با مطالبی مانند نحوه و مدلهای کاشت ناخن ، مراحل آن و مزایا و معایبی که در مورد مدل کاشت ناخن وجود دارد بیشتر صحبت کنیم. در ادامه هر کدام از موارد گفته شده را به صورت دقیق تری مورد بررسی قرار می دهیم.

انجام انواع خدمات آرایشی در سالن زیبایی آنتوریوم

شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، روبروی خیابان ۱۳، ساختمان اختر، پ ۳۴، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

نحوه و مدلهای کاشت ناخن

کاشت ناخن را می توان به روش های متنوعی انجام داد که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. برخی از این روش ها در سریع ترین حالت ممکن انجام می شوند و برخی دیگر نیز کیفیت و ماندگاری بالایی دارند. اما در بیشتر این روش ها استفاده از ناخن های مصنوعی به عنوان پایه و اساس کار ضرورت دارد. زمانی که شخصی برای کاشت ناخن به مرکزی مراجعه می کند، مطمئنا از ناخن های طبیعی خود به هر دلیل رضایت نداشته و برای جبران این بی کیفیتی به دنبال کاشت ناخن آمده است. به همین خاطر این موضوع کاملا بدیهی است که از ناخن های مصنوعی البته با کیفیت بالا برای کاشت ناخن او استفاده گردد.

آموزش انواع مدلهای کاشت ناخن

در ویدئوی زیر، طراحی ۲۰ طرح ناخن زیبا آموزش داده شده است.

روش های کاشت ناخن

روش های محبوب و معروف، و مدل کاشت ناخن از آن ها استفاده می شود روش های کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن ژله ای و کاشت ناخن قالبی می باشند. این روش ها در بیشتر مراکز کاشت ناخن معتبر مورد استفاده قرار می گیرند و تعدادی از آن ها در بین مردم شناخته شده تر هستند. در ادامه بیشتر با این سه روش آشنا خواهیم شد.

مراحل کاشت ناخن به روش پودری

به ادعای بسیاری از افراد متخصص در زمینه کاشت ناخن، کاشت ناخن به روش پودری بهترین روش کاشت ناخن می باشد. این روش کاملا حرفه ای و تخصصی بوده و در آن بیشتر موارد مورد نیاز به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته می شود. پس از آن که ناخن های شما توسط فرد متخصص کاشت ناخن بررسی شد، ابتدا ناخن های شما به وسیله مواد ضد عفونی کننده تمیز شده و سطح رویی آن استریل می شود. سپس ناخن های مصنوعی انتخاب شده با کیفیت بالا روی ناخن قرار می گیرند. بعد از آن به اندازه ای که نیاز باشد این ناخن ها کوتاه شده و آماده مرحله بعد می شوند.

عموما ناخن های مصنوعی بسیار بلند بوده و هیچکس به دنبال نصب این ناخن ها با چنین اندازه ای نخواهد بود. پس از آن که اندازه ناخن تایید شده و نصب آن روی ناخن های طبیعی به صورت کامل انجام شد، از پودر مخصوصی برای فیکس کردن ناخن استفاده می شود. قبل از این کار نیز باز هم از مواد ضد عفونی کننده مانند ضد قارچ ها برای استریل کردن ناخن استفاده می گردد. در انتهای روش کاشت ناخن پودری، مرحله سوهان کاری وجود دارد که در آن مانند مانیکور ناخن های مصنوعی با دقت خاصی سوهان کشی می شوند.

مدلهای کاشت ناخن به روش ژله ای

روش ژله ای نیز روشی نسبتا مرسوم است که تعداد زیادی از مراکز کاشت ناخن از آن استفاده می کنند. بحث های زیادی در مورد کیفیت مواد ژله ای برای کاشت ناخن وجود دارد. تعدادی از متخصصین برای کاشت ناخن مواد پودری را بهتر از مواد ژله ای می دانند و تعدادی دیگر نیز دقیقا عکس این نظر را دارند . با این حال می توان گفت که روش های کاشت ناخن ژله ای و پودری فقط از نظر مواد استفاده شده در آن ها با هم تفاوت دارند و تمام مراحل کاشت ناخن در این روش ها به یک صورت انجام می شود. در این مورد این تصمیم با شماست که از کدام روش استفاده کنید اما مواد ژله ای با کیفیت، برای کاشت ناخن به روش ژله ای نیز پیشنهاد قابل قبولی در این زمینه می باشند.

مدلهای کاشت ناخن به روش قالبی

در روش قالبی که کیفیت پایین تری از دو روش گفته شده قبلی دارد، برخی از مرحله ها کمتر شده ولی زمان اجرای این کار کاهش می یابد. کاشت ناخن قالبی همان طور که از اسم آن نیز مشخص است، به کمک قالب هایی آماده از ناخن های مصنوعی و مواد کاشت مخصوص انجام می گیرد. در این روش نیز مرحله ضد عفونی کردن وجود خواهد داشت ولی خبری از سوهان کشی ناخن ها نیست. به همین خاطر در روش کاشت ناخن قالبی از ناخن های مصنوعی خاصی استفاده می شود که از قبل طرح جذابی دارند ولی ممکن است از نظر کیفیتی قابل قیاس با ناخن های مصنوعی استفاده شده در روش های قبلی نباشند. هم چنین می توان گفت میزان ماندگاری در روش کاشت ناخن قالبی به نسبت پایین است و مواد استفاده شده برای کاشت ناخن از درجه کیفی پایین تری برخوردار هستند.

خدمات ناخن در تهران

مزایای کاشت ناخن

کاشت ناخن مزایای متفاوتی دارد که هر کدام از این مزیت ها باعث جذب افراد بیشتری به مراکز مخصوص این کار و انجام عمل کاشت ناخن شده است. کاشت ناخن با وجود آن که به نسبت سایر روش های ترمیم ناخن دشوار تر است، اما همین مزیت ها باعث می شود هنوز هم انتخاب اول بسیاری از افراد باشد. این مزیت ها را به می توان به صورت کلی به شرح زیر دانست:

کیفیت بالا و ماندگاری

اگر بخواهیم به نسبت سایر روش های ترمیمی، ویژگی کاملا مثبتی برای کاشت ناخن نام ببریم؛ بدون شک اصلی ترین ویژگی کیفیت بالا و ماندگاری ناخن ها در روش کاشت ناخن است. شما با این کار می توانید با خیالی آسوده از ناخن های کاشته شده خود در بیشتر فعالیت های روزانه استفاده کرده و نگرانی خاصی در مورد از بین رفتن آن ها نداشته باشید. البته کیفیت بالا و ماندگاری به میزان قابل توجهی به نوع کاشت و مهارت مرکز انجام دهنده آن بستگی دارد.

تنوع بالا در انتخاب طرح ها و مدلهای کاشت ناخن

در بیشتر روش های ترمیمی ناخن، تنوع بالا در انتخاب طرح و فرم نهایی ناخن امری بسیار ضروری است. در کاشت ناخن امکان تعیین نوع دقیق ناخن ها و فرم ایده آل آن ها وجود دارد. شما به سادگی می توانید یک طرح کاشت ناخن جذاب و مورد پسند خود را انتخاب کرده و پیاده سازی آن را به نیروهای متخصص کاشت ناخن بسپارید.

تنوع قیمتی مناسب برای مدلهای کاشت ناخن

روش های مختلف و مدل کاشت ناخن با قیمت های مختلفی در مراکز مخصوص این کار ارائه می شوند. این موضوع یک ویژگی مثبت برای کسانی است که در مورد قیمت کاشت ناخن نگرانی خاصی داشته و به دنبال قیمت های مناسب این کار می باشند. تنوع قیمتی در کاشت ناخن به حدی بالاست که می توانید کاشت ناخن خود را با توجه به بودجه ای که دارید تعیین کرده و روش مناسب با توجه به این بودجه را شناسایی کنید.

تعداد مراکز ارائه دهنده به نسبت بالا

از آن جایی که استقبال از روش های مختلف کاشت ناخن در سال های گذشته بسیار بالاتر رفته است، مراکز تخصصی این کار با سرعت بیشتری در حال افزایش هستند. این مراکز دارای مجوزهای رسمی برای کاشت ناخن بوده و از نظر بهداشتی موظف به رعایت نکات مربوطه هستند. به همین خاطر می توان کاشت ناخن را روشی به نسبت بهداشتی و بدون خطر دانست.

کاهش خوردن ناخن

برخی از افراد از زمان کودکی عادت دارند ناخن های خود را می خورند. این عادت بد به این راحتی ها از  بین نرفته و با شیوه های مختلف نیز نمی توان برای آن راه حلی در نظر گرفت. یکی از بهترین مزیت های کاشت ناخن برای چنین افرادی است. زمانی که ناخن مصنوعی روی ناخن های اصلی قرار می گیرد، چند باری که شخص برای خوردن ناخن های خود اقدام کند و ناخن های مصنوعی زیر دندان هایش قرار بگیرد، دیگر این عادت بد را کنار خواهد گذاشت.

معایب و عوارض کاشت ناخن

اگر به دنبال معایب کاشت ناخن هستید، باید آن را در شیوه انجام دادن آن و فردی که این کار را برای تان انجام می دهد جست و جو کنید. اگر شخص انجام دهنده عمل کاشت ناخن در این مورد اطلاعات خوبی نداشته باشد و یا از وسایل غیر بهداشتی برای کاشت ناخن استفاده کند، مشکلات متعددی ایجاد خواهد شد. در ادامه با تعدادی از این عوارض و معایب آشنا می شویم:

التهاب اطراف ناخن

حساسیت به مواد شیمیایی استفاده شده برای کاشت ناخن و یا استفاده از وسایل غیر بهداشتی برای این کار، می تواند باعث التهاب پوستی اطراف ناخن شود. این التهاب با روش های مختلفی قابل درمان است و فقط باید به موقع به داد آن رسید. برای جلوگیری از این مشکل به مراکز معتبر برای مدلهای کاشت ناخن مراجعه کنید.

از بین رفتن کیفیت ناخن طبیعی

کاشت ناخن آن هم به دفعات زیاد و پشت سر هم، ناخن های اصلی فرد را با مشکلاتی رو به رو می کند. دلیل این موضوع نیز به مواد شیمیایی استفاده شده در کاشت ناخن باز می گردد. استفاده از چسب های نامرغوب و مشکل ساز، زمینه های از بین رفتن ناخن های طبیعی را فراهم می کند.

تغییر رنگ ناخن ها

با چندین بار استفاده از روش های ترمیمی ناخن به خصوص کاشت ناخن، امکان تغییر رنگ ناخن های اصلی فرد بسیار بالا می رود. ناخن های طبیعی به هنگام کاشت ناخن، زیر مقدار زیادی چسب و مواد شیمایی پنهان می شوند که همین موضوع باعث ایجاد تغییر رنگ در این قسمت خواهد شد.

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

همه چیزهایی که باید قبل از کاشت ناخن بدانید

قبلا وقتی میخواستید ناخن های بلند داشته باشید، پودرها تنها گزینه پیش رو بودند. به سالن ناخنی که در نزدیکی خانمان بود می رفتیم و بیش از یک ساعت انگشت هایمان را در پودر ژله مانندی قرار می دادیم و زمانی که ناخن جدید رشد می کردند، هرگز از کاشت مجدد نمیگذشتیم. اما امروزه، اگر بخواهیم ناخن های بلند و جذابی داشته باشیم، گزینه ها و انتخاب های بیشتری داریم. ترمیم های سریع (مانند پرس روی ناخن ها) و نوآوری ای جدید (مانند پودر SNS) و کاشت ناخن ژلی.

روش آخر یعنی کاشت ناخن ژل تکنیک جدیدی نیست، اما با وجود محبوبیت لاک ژل، باز هم بسیار مبهم و ناآشنا است. این اکستنشن های ژلی چه چیزی هستند و چه تفاوتی بین ژل ها، اکستنشن های ژلی و آکرولیک ها وجود دارد؟ در این مقاله قصد داریم تمامی آن ها را با جزئیات برای شما توضیح دهیم.

مدلهای کاشت ناخن چگونه اند؟

کاشت ژل ناخن

اکستنشن ژل و ناخن های آکرولیک یکسان نیستند، ولی مشابه هم هستند. اکرولیک فرایندی دو مرحله ای است که شامل لیکوئید و پودری است که در مجاورت هوا خشک می شود. اکستنشن های ژل از ژل های سخت یا ژل های ساختار یافته استفاده می کنند و با استفاده از اشعه UV یا LED خشک می کنند. هر دو این تکنیک ها ظاهر و حسی یکسان دارند.

یکی دیگر از مدلهای کاشت ناخن ، ژل های سخت هستند که دوام بیشتری دارند و همچنین نوع رایج تری از ژل هایی هستند که برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرند، اما زمان بیشتری برای ریمو و پاک کردن آنها لازم است. ژل های ساختار یافته به راحتی خیس شده و برای افرادی که به دنبال ناخن های طبیعی هستند و می خواهند ناخن هایشان ماندگاری و دوام بیشتری داشته باشد مناسب است. این روش، پوشش محکمی روی ناخن طبیعی ایجاد می کند، اما به اندازه ژل های سخت، محکم نیست.” از سوی دیگر، ژل های سخت، محکم ترین شکل لاک ناخن هستند و ظاهری محکم تر و لایه ای با دوام طولانی تر ایجاد می کنند.

چگونه روی ناخن ها قرار می گیرند؟

کاشت ژل ناخن

مانند کاشت پودرها، کاشت های ژلی به پوششی برای بلند کردن ناخنتان نیاز دارند. ادوارد بیان می کند که ” استفاده از قالب زیر ناخن به ایجاد طول و شکلی که دوست دارید داشته باشید کمک می کند. اکثر مواقع، شکلی زیر ناخن طبیعی قرار می گیرد. او بیان می کند، پس از اینکه این لایه چسبید، ژل سخت یا ساختار یافته روی تمام قسمت ناخن از نوک تا کوتیکول قرار می گیرد و سپس زیر دستگاه قرار می گیرد تا خشک شود. بقیه زمان مانند یک مدلهای کاشت ناخن معمولی ادامه پیدا می کند: رنگ مورد نظر شما با لاک ژلی نرم و استاندارد زده می شود و سپس هر لایه مقاوم می شود.  اگر قصد دارید طراحی روی ناخن داشته باشید، ناخن کار می تواند ناخن هایتان را طراحی کند، و سپس ناخن هایتان را با ژل تاپ کت خشک کند.

اگر قصد دارید کاشت جدید داشته باشید، باید حداقل یک ساعت از زمان خود را در سالن روی صندلی بگذرانید. این فرایند نباید عجولانه انجام شود، پس بسته به اندازه و شکل ناخنی که دوست دارید، باید بین ۱ تا ۲ ساعت زمان را صرف کنید. اگر می خواهید طراحی ناخن هم برایتان انجام شود، این کار هم مدتی طول خواهد کشید.

این کاشت ها چگونه برداشته می شوند؟

کاشت ناخن

زمانی که به درستی کاشت انجام شد، بین ۲ تا ۴ هفته دوام دارند (این زمان بسته به اینکه چقدر دوست دارید بلند شود ممکن است این زمان متفاوت باشد). اما برای حفظ سلامتی ناخن های طبیعی خودتان، فرایند برداشت بسیار مهم است. به هیچ وجه سعی نکنید خودتان کاشت هایتان را بردارید. صرف اینکه از لاک ژلیش استفاده شده، به این معنا نیست که کاشت هایتان به راحتی و مانند مانیکور معمولی در نور UV برداشته خواهند شد.

ژل های سخت بسیار محکم هستند و با روش هایی مانند فویل یا استون از بین نمی روند. برای برداشتن آنها باید قسمت بالایی را از بین برد که این کار هم به سوهان برقی مخصوص ناخن نیاز دارد. تقریبا ۹۰% ژل ها باید به کمک سوهان برقی از بین بروند، سپس باقی ژل ها با با غوطه ور شدن در استون و با استفاده از سوهان مخصوص از بین می رود.

قبل از برداشت کامل، به ناخن هایتان زمان کافی برای رشد بدهید. نباید ژل ها را خیلی زود بردارید. این کار باعث ضعیف شدن ناخن هایتان می شود، در نتیجه اجازه دهید به خوبی رشد کنند و بلند شوند. فرایند بلند شدن ناخن اصلی نیز مشابه اکرولیک است. مانیکوریست باید به قسمتی که ناخن ها بلند شده اند سوهان زده و به دریل کند تا سطح ناخن صاف شود. سپس، ژل بیشتری قرار گرفته و براق می شود.

آیا کاشت ژل ایمن تر هستند؟

اکثر افرادی که می خواهند ناخن بکارند درباره ایمنی سوالاتی می پرسند، این روش هم از این قائده مستثنی نیست. استفاده از هر روشی روی ناخن با خطراتی همراه است، به خصوص اگر به درستی اعمال شود و یا فرایند برداشت ناقص انجام شود. هر وقت چیزی روی ناخن هایتان قرار دادید، به استحکام آن ها آسیب خواهید رساند. مانند هرگونه عمل زیبایی دیگر – از اکستنشن مژه تا روشن کردن موها – پیدا کردن یک متخصص با سابقه عالی بسیار مهم است. در نهایت اهمیت انجام این فرایند نیز وجود دارد: سعی کنید اعتدال را رعایت کنید و اگر قصد دارید کاشت ناخن انجام دهید، حتما اجازه دهید ناخن هایتان استراحت کرده و رشد کنند و همیشه از توصیه های متخصص ناخنتان پیروی کنید.

ویدیوی آموزشی طراحی ناخن در خانه

در ویدیوی زیر آموزش طراحی ناخن را مشاهده خواهید کرد.

عکس های برخی از مدلهای کاشت ناخن

در ادامه مطلب تصاویر برخی از انواع مدلهای کاشت ناخن را مشاهده خواهید کرد.

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

مدلهای کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه