خدمات آرایشگاه زنانه

یکی از حرفه های مربوط به زنان، آرایشگری زنانه می باشد. حرفه سخت و به شدت محبوبی که  ظرافت های خاص خودش را دارد و البته به دلیل این ظرافت ها، متخصصین این زمینه درآمدهای بسیار بالایی نیز کسب می کنند. در این حرفه اما کارهای زیادی انجام می پذیرد که مجموع آن ها به خدمات آرایشگاه زنانه در تهران شناخته می شود. بسته به میزان توانایی و مهارت، یک آرایشگر زنانه می تواند کارهای مختلفی را انجام داده و مسئولیت های متفاوتی را بر عهده بگیرد.

انواع خدمات آرایشگاه زنانه

در این مطلب به نسبت کوتاه، قصد داریم شما عزیزان را به صورت کاملا مختصر با این خدمات و روش کاری آن ها آشنا کنیم. در قسمت مربوط به هر خدمت، سعی می کنیم به صورت تقریبی، نرخ انواع خدمات بهترین آرایشگاه زنانه در تهران را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

انجام انواع خدمات آرایشی در سالن زیبایی آنتوریوم

شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، روبروی خیابان ۱۳، ساختمان اختر، پ ۳۴، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

اصلاح و کوتاه کردن مو

این کار یکی از اصلی ترین خدماتی است که باید در هر بهترین آرایشگاه زنانه در تهران انجام شود. به دلیل حساسیت های زیادی که بیشتر خانم ها روی این موضوع دارند؛ معمولا یک بهترین سالن زیبایی در تهران خوب در درجه اول با میزان مهارت کارکنانش در زمینه اصلاح و کوتاه کردن مو شناخته می شود. به همین دلیل بسیاری از آرایشگاه های زنانه در تهران در اوایل فعالیت های کاری شان سعی می کنند، ابتدا فقط این نوع از خدمات را ارائه کنند تا به قول معروف بتوانند مشری های ثابت خود را جذب نمایند. هر چه یک آرایشگاه زنانه در تهران مدل ها و سبک های جدیدتری را ارائه نماید، به طور میانگین طرفداران و مشتریان بیشتری خواهد داشت. یک آرایشگاه فعال و به روز، معمولا خیلی سریع تر از رقبای خودش مدل ها و سبک های جدید را ارائه می کند.

طرح کاشت ناخن

قیمت اصلاح و کوتاه کردن مو را به طور مصوب؛ ابتدای هر سال اتحادیه مربوطه ارائه می کند. این قیمت می تواند چیزی در حدود ۳۰ الی ۳۰۰ هزار تومان باشد. در معرفی تمامی نرخ ها سعی شده است، به نرخ های مصوب اشاره شود. دقت کنید که بسیاری از آرایشگاه های زنانه می توانند با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، قیمت هایی خارج از این محدوده را ارائه نمایند.

رنگ و مش مو

خدمات آرایشگاه زنانه

رنگ کردن و مش موها یکی از خدماتی است که به صورت کلی مکمل اصلاح و کوتاه کردن مو می باشد. معمولا کسانی که موهای خود را کوتاه می کنند، بسیار علاقه مند هستند که رنگ جدیدی به موهای خود گذاشته و یا رنگ قبلی را تقویت نمایند. رنگ و مش مو نیز یکی از خدماتی است که در سراسر دنیا به سرعت در حال تغییر می باشد. زنان آرایشگری که توانایی خوبی در رنگ کردن و مش موهای زنانه دارند، معمولا خیلی سریع تر از سایر همکاران خود شناخته می شوند. در این خدمت بر اساس نظر و سلیقه مشتری رنگی برای موها انتخاب می شود. به کمک آرایشگر این رنگ بر روی سر مشتری گذاشته شده و نتیجه نهایی به فرد نشان داده می شود. میزان روشنی و یا تیرگی رنگ پوست و موارد دیگری می توانند در تعیین رنگ موی سر توسط مشتری و یا آرایشگر دخیل باشند. نکته ای که در بیشتر آرایشگاه های زنانه در تهران قابل مشاهده است، استفاده از رنگ های شیمیایی در این خدمت می باشد که البته به نظر می رسد در آینده نیز رنگ های شیمیایی اولویت اول آرایشگاه های زنانه باشند.

برای رنگ کردن و مش های موهای زنانه نیز باید حداقل روی قیمت ۵۰ هزار تومان حساب کرد. در برخی از موارد این خدمت می تواند بسیار هزینه بردار تر از چیزی باشد که به آن اشاره کردیم.

تتو و اصلاح ابرو

سایه ابرو دائمی

اصلاح ابرو یکی از قدیمی ترین خدماتی است که در آرایشگاه های زنانه ارائه می شود. این خدمت از گذشته تا امروز دست خوش تغییرات زیادی شده است و حتی کارهای دستی آن جای خود را  به کارهای مدرن تری داده اند که با وسایل مخصوصی انجام می شوند. معمولا اصلاح ابرو کاری است که زنان و دختران در بازه های زمانی مشخصی انجام می دهند. در این خدمت آرایشگر سعی می کند مدل خاصی را به صورت منظم و دقیق بر روی ابروهای مشتری خود طراحی کند. در این خدمت میزان پر پشتی و شکل طبیعی ابروها بسیار مهم می باشد. اما چند سالی است که تتو ابرو نیز به این کار اضافه شده است. تتو نیز یکی دیگر از خدمات ترمیمی ابرو می باشد که شخص متخصص در آن سعی می کند شکل تعیین شده و نسبتا ماندگارتری به ابرو ها بدهد. مزیت تتو ابرو در این است که، فرد می تواند شکل های متنوع تری به ابرو های خود داده و سبک های جدیدتر را نیز امتحان نماید.

در مورد اصلاح ابرو می توان قیمت حدودی را از ۲۰ هزار تومان به بالا در نظر گرفت. برای تتو نیز با توجه به کیفیت ارائه شده توسط آرایشگاه مذکور، این قیمت می تواند از ۱۰۰ هزار تومان به بالا شروع شود.

سایه ابرو

سایه ابرو دائمی

ابرو یکی از بخش های صورت است که زیبایی آن می تواند تاثیر زیادی در جلوه ی چهره داشته باشد. ممکن است ابروی برخی افراد کم پشت و نازک باشد. یکی از روش ها برای برطرف کردن این مشکل، استفاده از سایه ابروی دائمی است. سایه ابرو نسبت به هاشور ابرو از ماندگاری بیشتری برخوردار است و با روش های مختلفی می توان انواع سایه ها را بر روی ابروها اجرا کرد. پس از سایه زدن، ابروها پر پشت و مرتب به نظر خواهند رسید.

گریم و میکاپ عروس

خدمات آرایشگاه زنانه

یکی از خدماتی که به صورت ویژه در برخی از آرایشگاه های زنانه در تهران انجام می شود، خدمات مربوط به عروس می باشد. در سال های گذشته به میزان مشتریان علاقه مند به خدمات عروس اضافه گردیده است و به نظر می رسد که این خدمت هم چنان رشد صعودی خود را به صورت نمایی و به همین صورت داشته باشد. اصولا گریم و میکاپ عروس کاری زمان بر است و در برخی از موارد در حدود ۸ ساعت به صورت متوالی زمان نیاز خواهد داشت. از طرفی دیگر تنوع در این روش ها بسیار بالا رفته و آرایشگاه های زنانه را مجبور کرده است که به صورت منظم به یادگیری و ارائه روش های جدید میکاپ و گریم عروس بپردازند. در گریم عروس سعی می شود که مشکلات پوستی به صورت کامل بر طرف شده و صورت عروس برای فیلم برداری نیز آماده گردد. یکی از اصلی ترین کارهایی که در گریم عروس انجام می شود عمل لایه برداری پوست است. در میکاپ هم از بهترین روش های آرایشی برای تزیین صورت عروس استفاده می شود. همان طور که اطلاع دارید، سبک های آرایشی متفاوتی با توجه به فرهنگ های مختلف، طراحی شده است.

مدل آرایش صورت عروس

تقریبا می توان گفت گریم و میکاپ عروس از هزینه بردارترین خدماتی است که در بهترین آرایشگاه زنانه در تهران انجام می پذیرد. به صورت طبیعی باید برای این کار هزینه ای بالاتر از یک میلیون تومان در نظر گرفت. برای اطلاع از هزینه ها می توانید به مطلب قیمت آرایشگاه عروس مراجعه کند.

خدمات ناخن

خدمات ناخن

این نوع خدمت به صورت تقریبی در بین خدمات نسبتا جدید بهترین سالن زیبایی در تهران (آرایشگاه زنانه در تهران) قرار می گیرد. به همین دلیل یک منبع درآمد بسیار خوب برای کسانی شده است که خیلی زود این حرفه را فرا گرفته اند. خدمات مربوط به ناخن در سالن های آرایشگری زنانه بسیار متنوع هستند. از معروف ترین این خدمات می توان به کاشت ناخن، دیزاین طرح کاشت ناخن و پدیکور و مانیکور ناخن های دست و پا اشاره کرد. یک آرایشگاه زنانه در تهران اگر می خواهد خدمات کاملی ارائه کند باید حتما نیروی متخصص برای خدمات مربوط به ناخن داشته باشد. در اکثر موارد سرویس کامل برای یک عروس، شامل این خدمات نیز می شود.

برای خدمات مربوط به ناخن نیز می توان به صورت تقریبی به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات مربوط به کاشت ناخن اگر به صورت کامل انجام شود معمولا از ۱۰۰ هزار تومان به بالا هزینه خواهد داشت. پدیکور ناخن نیز می تواند از حدود ۸۰ هزار تومان به بالا قیمت داشته باشد. برای طراحی ناخن های نیز بر اساس ظرافت و نوع مدل طراحی شده؛ قیمت ها بین ۱۵ الی ۵۰ هزار تومان متغیر خواهند بود.

اکستنشن مو

اکستنشن مو

می توان این خدمت را یکی از خدماتی دانست که در دهه اخیر به شدت به محبوبیت رسیده است. به صورت مختصر می توان اکستنشن را خدمتی معرفی کرد که به مشتری کمک می کند موهای پر پشت تری داشته باشد. در این خدمت سعی می شود از موهای غیر طبیعی استفاده کرده و موهای پر پشت تری برای فرد مراجعه کننده ایجاد کرد. موهای مصنوعی دقیقا در بین موهای طبیعی فرد قرار می گیرند و اگر فرد انجام دهند این کار به اندازه کافی مهارت داشته باشد، تشخیص اکستنشن کار دشواری خواهد بود. ویژگی مهمی که در مورد اکستنشن مو وجود دارد این است که، معمولا این کار به صورت موقتی و برای حداکثر چند ساعت یا چند روز انجام می پذیرد.

برای اکستنشن نیز شروع قیمت ها از ۱۰۰ هزار تومان به بالا خواهد بود. توجه داشته باشید که بر اساس حجم موهای اضافه شده و میزان ماندگاری اکستنشن، این قیمت بالاتر خواهد رفت.

 

شینیون مو

شینیون مو

شینیون یکی از خدماتی است که معمولا به صورت حرفه ای و صرفا برای آماده سازی فرد برای مجالس مختلف انجام می شود. به صورت خلاصه می توان شینیون را انجام کارهایی برای فرم دادن و شکل دادن به موها معرفی کرد. شکل های سه بعدی زیبایی که در اصل مدل اصلی مو را به نمایش می گذارند. شینیون یکی از خدماتی است که به شدت دارای ظرافت می باشد و فرد متخصص در آن می تواند مدل ها و طرح های بی نظیری را برای مشتریان خود طراحی نماید. یکی از اصولی که در شینیون می تواند مهارت فرد انجام دهند را به اثبات برساند، میزان استفاده از سنجاق های سر است. هر چه شینیون انجام گرفته محکم تر بوده و از سنجاق های کمتری برای این کار استفاده شده باشد، فرد انجام دهنده مسلما توانایی و مهارت بالاتری در این زمینه داشته است.

برای شینیون مو نیز قیمت ها کاملا به طرح و تسلط فرد انجام دهنده بستگی دارد. اما به صورت میانگین می توان گفت خدمات مربوط به شینیون معمولا از حدود ۵۰ هزار تومان شروع می شوند.

خدمات مژه

کاشت مژه مصنوعی

همانند خدمات مربوط به ناخن، خدمات مربوط به مژه نیز بسیار متنوع هستند. از معروف ترین خدماتی که در این زمینه وجود دارد، قرار دادن مژه مصنوعی، کاشت مژه و اکستنشن مژه است. هر سه روش می تواند برای مشتری کاربردی و ایده آل باشد اما معمولا در آرایشگاه های زنانه خیلی کم کاشت مژه صورت می گیرد؛ چرا که کاری به شدت تخصصی است و هر کسی نمی تواند بدون داشتن مجوزهای رسمی و مورد نیاز از پس آن برآید. در کاشت مژه سعی می شود با برداشت مو از پوست مشتری و پیوند آن به مژه های طبیعی اش، مژه های جذاب تر و پر پشت تری برای فرد ایجاد شود. در روش قرار دادن مژه های مصنوعی نیز به سادگی مژه های مصنوعی به صورت یک تکه و موقتی به روی پلک های چسبانده خواهند شد. در روش اکستنشن مژه نیز که تقریبا روشی ترکیبی از دو روش قبل می باشد، سعی می شود مژه های طبیعی و مصنوعی به صورت موقتی در بین مژه های خود شخص چسبانده شود.

کاشت مژه مصنوعی

قیمت ها در مورد اکستنشن مژه بسیار متنوع می باشند اما به صورت کلی قیمت های زیر ۱۰۰ هزار تومان برای این کار غیر طبیعی می باشند. قرار دادن مژه مصنوعی نیز در حدود ۲۰ هزار تومان هزینه دارند و کاشت مژه نیز در مراکز تخصصی از ۲۵۰ هزار تومان به بالا قیمت خواهد داشت.

لیمنت و لیفت مژه

لیفت مژه

لیفت مژه برای کسانی مناسب است که مژه هایشان کوتاه، کم پشت و بی حالت است. با استفاده از این روش، مژه ها ظاهری زیباتر پیدا می کنند. لیفت برای انواع مژه ها امکانپذیر است و شرایط خاصی ندارد. انجام لیفت مژه پیچیده نیست و ظرف مدت یک ساعت قابل انجام است.

در لمینت مژه با قرار دادن موادی بر روی مژه ها باعث بلندتر و پرپشت تر آن ها می شوند. همچنین این روش باعث حالت دار شدن مژه ها و ضخیم تر و پررنگ تر شدن آن ها می شود. هر دو روش لمینت و لیفت مژه دائمی نیستند و بعد از مدتی باید تجدید شوند.

اپیلاسیون

اپیلاسیون

اپیلاسیون نیز یکی دیگر از خدماتی است که مدت هاست در لیست خدمات بهترین سالن زیبایی در تهران (بهترین آرایشگاه زنانه در تهران) جای گرفته است. اپیلاسیون به صورت کلی به برداشت مستقیم موهای زائد بدن اشاره دارد. هر شخص می تواند برای دریافت این خدمت در آرایشگاه مورد نظر، مکان دقیق اپیلاسیون خود را مشخص کند. اما در برخی از آرایشگاه زنانه در تهران نیز، این کار فقط به صورت کامل انجام می شود. به جهت این که موهای زائد کنده شده در مکان های اپیلاسیون شده خیلی دیر دوباره رشد می کنند، این روش در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد. فرد متخصص در این زمینه باید بتواند با سرعت و دقت بالایی این کار را انجام دهد و سعی کند درد کمتری به شخص مراجعه کننده منتقل شود.

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

در بیشتر آرایشگاه های زنانه، انجام عمل اپیلاسیون کل بدن حداقل ۵۰ هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت.

براشینگ مو

براشینگ مو فرایندی است که طی آن موها را با استفاده از سشوار و برس حرارتی صاف و حالت دار می کنند. این عمل باعث جلوه بخشی به موها و زیباتر شدن حالت آن می شود. در مراحل انجام براشینگ باید دقت شود تا حرارت به بافت موها آسیب نرساند. براشینگ برای انواع موهای کوتاه تا بلند کاربرد دارد و می توان حالات مختلفی را بر روی موها اعمال کرد. همچنین با این فرایند می توان موهای وز، فر و مجعد را حالت دار کرد.

براشینگ مو

نرخ خدمات آرایشگاه زنانه در سال ۹۸

در جدول زیر نرخ مصوب برخی از خدمات آرایشگاه های زنانه را مشاهده می کنید. با این حال توجه داشته باشید با توجه به نوع و کیفیت خدمات ارائه شده در سالن های ارایشی مختلف، این قیمت ها ممکن است متفاوت باشند.

نوع خدمات

نرخ اتحادیه

نرخ آرایشگاه ها

آرایش کامل عروس (درجه یک)

یک میلیون و پانصد هزارتومان

از ۳ تا ۵ میلیون تومان

کوتاهی مو (درجه یک)

۳۰ هزارتومان

از ۵۰ هزار تا ۱۵۰ هزار تومان

اصلاح ابرو (درجه یک)

۱۵ هزار تومان

از ۳۰ هزار تا ۸۰ هزار تومان

براشینگ (درجه یک)

۳۰ هزار تومان

از ۵۰ هزار تومان به بالا

شینیون (درجه یک)

۵۰ هزار تومان

از ۱۰۰ هزار تومان به بالا

رنگ مو، مش و های لایت

از ۵۰ هزار تا ۱۰۰ هزار تومان

از ۱۵۰ هزار تومان به بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه