لاک ناخن

ما در این مقاله، قصد داریم پیرامون موضوع «معیار های انتخاب لاک» مطالبی را برای شما دوستان عزیز، ارائه نماییم. یکی از مُفرّح ترین تفریحات بانوان، لاک زدن به ناخن ها است. همان طور که می دانید، لاک زدن ناخن ها، به بانوان، یک انرژی مثبت القا می کند و می تواند وی را سرزنده نماید. انتخاب رنگ لاکِ مناسب، همیشه معمایی بوده که بانوان در پی یافتن آن، بوده اند.

انجام انواع خدمات آرایشی در سالن زیبایی آنتوریوم

شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، روبروی خیابان 13، ساختمان اختر، پ ۳۴، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

منظور از معیار های انتخاب لاک ناخن چیست؟

لاک ناخن

بانوان، علاقه زیادی به لاک زدن دارند. اما همیشه در انتخاب رنگ لاک مناسب برای خود، تردید دارند. باید بدانید که انتخاب رنگ لاک مناسب، باید با معیار های خاص آن سنجیده شود، تا یک رنگ مناسب را بتوان برای لاک زدن انتخاب کرد. این معیار ها همان شرایط فعلی بانوان است که در مکان و زمان های خاص قرار دارند. برای وضوح بیشتر به مواردی اشاره می کنیم:

خدمات ناخن در تهران

1- رنگ پوست

2- رنگ لباس

3- نوع آرایش

4- مُد روز

5- موقعیت

6- فصل

انتخاب رنگ لاک ناخن مناسب با پوست و لباس

از معیار های انتخاب رنگ لاک مناسب، معیار رنگ پوست و رنگ لباس است. حال به شرح این دو مورد می پردازیم.

معیار رنگ لباس

انتخاب رنگ لاک باید، متناسب با رنگ لباس باشد. یک نکته مهم در انتخاب رنگ لاک متناسب با رنگ لباس، آن است که می توان رنگ لاک را دقیقاً مشابه یکدیگر انتخاب نکنید. حتی می توانید از رنگ های ترکیبی نیز استفاده نمایید. این گزینه در زمانی که لباس شما به صورت رنگارنگ است، استفاده از رنگ های ترکیبی در رنگ لاک، انتخاب جالبی به نظر می آید. همچنین رنگ هایی که در یک ردیف رنگی قرار می گیرند، نیز می تواند انتخاب مناسبی برای رنگ لاک متناسب با لباس شما باشد.

معیار های رنگ پوست

مدلهای کاشت ناخن

در یک دید کلی می توان رنگ لاک را متناسب با رنگ پوست خود انتخاب نمایید. برای رنگ پوست، چند رنگ لاک را به شما پیشنهاد می کنیم: 1- رنگ لاک برای پوست های روشن باید به رنگ های روشن و یا صورتی ملایم باشد. 2- رنگ لاک برای پوست های تیره، باید رنگ بنفش یا رنگ های تیره باشد. و 3- رنگ لاک برای پوست های سبزه، باید به رنگ های شاد باشد. این پیشنهادات برای انواع مختلف پوست به خوبی رضایت بخش بوده است و جذابیت افراد را نیز بیشتر نشان می دهد.

انتخاب رنگ لاکِ مناسب با آرایش و مد روز، باید بر چه اساسی باشد؟

انتخاب رنگ لاک با معیار نوع و سبک آرایش و حتی مد روز، نیز سنجیده می شود. برای نوع و سبک آرایش نیز همانند رنگ پوست و لباس، می توانید از رنگ یکسان استفاده نکنید. بلکه از رنگ های غیر همرنگ استفاده کنید. یک پیشنهاد عالی برای زمان مهمانی و یا مجالسی که دعوت می شوید، این است که رنگ لاک را با رنگ رُژ لب خود، هماهنگ نمایید.

رنگ لاک متناسب با مد روز نیز معیار دیگری است که می توانید آن را در نظر داشته باشید. همان طور که هر سال یک نام و برند خاصی را برای سبک و رنگ پوشش افراد معرفی می کند، می توانید آن را برای رنگ لاک خود انتخاب نمایید. برخی از سال ها رنگ های روشن و برخی سال های دیگر، رنگ های تیره یا طیفی از آن را، برند معرفی می کنند. برای تنوع، می توانید رنگ برند و روز سال را برای رنگ لاک و حتی رنگ لباس خود، انتخاب نمایید.

معیار موقعیت و یا فصل در انتخاب رنگ لاک ناخن چیست؟

لاک ناخن

زمانی که هر فرد در مکان یا موقعیت خاصی قرار می گیرد، لباس و آراستگی خاص آن موقعیت را به تن می کند. به شما پیشنهاد می کنیم، در زمان ملاقات های دوستانه برای رنگ لاک خود می توانید از رنگ های شاد استفاده کنید ولی در زمان هایی که ملاقات رسمی و قرار های مهمی دارید، بهتر است فقط از رنگ های ملایم و یا بسیار ملایم استفاده نمایید. انتخاب رنگ مهم نیست؛ فقط نوع ملایم بودن آن در اینجا بیشتر اهمیت دارد.

لاک ناخن برای هر فصل

معیار فصل هم به عنوان آخرین معیار در انتخاب رنگ لاک، باید به گونه ای انتخاب شود که حس زیبایی فصل روی افراد تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، می توان گفت در فصل بهار و تابستان که سرزندگی طبیعت و باروری بیشتر می شود، می توانید از رنگ های ملایم و روشن استفاده نمایید و در فصل سرد پاییز و زمستان، از رنگ های تیره و تند استفاده نمایید.

طرح کاشت ناخن

یک پیشنهاد جالب آن است که در طول سال ممکن است مد و برند سال متناسب با فصول گرم و سرد سال باشد. مثلاً در فصل گرم بهار و تابستان سال، یک رنگ و در فصل پاییز و زمستان، یک رنگ دیگر را مد روز معرفی می کنند. استفاده از این نکته می تواند شما را در انتخاب رنگ مناسب برای لاک زدن، یاری نماید.

اهمیت رعایت بهداشت ناخن

یک نکته خالی از لطف نیست که قصد داریم آن را برای شما همراهان عزیز یادآوری نماییم. همان طور که بانوان همیشه در انتخاب رنگ لاک مناسب خود، مردّد هستند، باید بدانند که زمینه لاک زدن نیاز به رعایت بهداشت ناخن است. بانوان باید همیشه ناخن های مرتبی داشته باشند تا بتوانند بعد از زدن لاک، زیبایی دستان خود را مشاهده نمایند. تجربه نشان داده است دستانی که بهداشت فردی را رعایت کرده باشد با اندکی رنگ لاک متناسب با شرایط، زیبایی آنان را دو چندان نموده است. پس به نکته ذکر شده، توجه ویژه داشته باشید.

امروزه همه خانوم ها به دنبال لاک هایی با رنگ های متداول برای طراحی ناخن و زیبایی ناخن های خود هستند که دست ها و ناخن های خود را زیباتر کند و اکثرا به دنبال رنگ هایی هستند که جلب توجه کند و رنگ آن و زیبایی دستانشان را دو برابر، ولی باید توجه داشته باشیم که هر رنگی برای فصلی مناسب است و رنگ ها مفهومی هستند و در صورت استفاده و انتخاب آنها بهتر است مفهوم آنها را نیز درک کند.

بیشترین رنگی که مورد استفاده قرار دارد و هرگز از آن خسته نمی شوند و نماد سرزندگی است رنگ قرمز است و مورد پسند همه افراد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه