بهترین آرایشگاه عروس

چرا باید بهترین آرایشگاه عروس در تهران را پیدا کنیم؟ در فرهنگ ما اصولا جشن های زیادی از قدیم وجود داشته است. جشن هایی که از کوچک تا بزرگ، همیشه به بهترین نحو ممکن بر پا می شده اند. بعد ها این فرهنگ جشن دوستی و ایده آل گرایی در آن ها به سمت جشن های عروسی ما نیز سوق پیدا کرده اند.

به همین جهت شب عروسی هم برای عروس و هم برای داماد و به صورت کلی برای خانواده هایشان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این اهمیت ها باعث شده است که عروس و داماد تمام سعی خود را به کار بگیرند که در این شب بهترین خودشان باشند. به طوری که این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرده است که امروزه شاهد عروسی های بسیار مجللی هستیم.

انجام انواع خدمات آرایشی در سالن زیبایی آنتوریوم

شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، روبروی خیابان ۱۳، ساختمان اختر، پ ۳۴، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

 اگر بخواهیم دقیق تر این موضوع را بیان کنیم، یکی از اصلی ترین ملاک هایی که در شب عروسی به چشم می خورد، آرایش و میکاپ عروس می باشد. خانواده های عروس و داماد برای این شب حتی از ماه ها قبل تحقیق کرده و به دنبال بهترین آرایشگاه عروسی می باشند. و سر انجام در شب عروسی نیز، برای چند ساعت از این دستاورد رونمایی خواهد شد. در این مطلب کوتاه قصد داریم اصلی ترین ملاک های تشخیص بهترین آرایشگاه عروس در تهران را از سایر آرایشگاه های زنانه نامطلوب معرفی کنیم تا همه بتوانند در این مورد انتخاب های دقیق تری داشته باشند.

انتخاب بهترین آرایشگاه عروس در تهران

بهترین آرایشگاه عروس

در این پروسه که همان طور که گفته شد شاید از ماه ها قبل شروع شود، انتخاب نهایی معمولا با خود عروس است. اما خوب مسلما خود او نمی تواند بخش عظیمی از وقت خود را برای بررسی و تحقیق در این زمینه سپری کند. معمولا اگر عروس خواهران متاهل دیگری داشته باشد و یا دوستانی که زودتر از او ازدواج کرده اند، مشورت با چنین افرادی عاقلانه ترین کار ممکن خواهد بود. یعنی اگر در انتخاب بهترین آرایشگاه عروس تردید دارید، کافی است از کسی راهنمایی بگیرید که قبلا این راه را طی کرده است!

اما در برخی موارد پیش می آید که موارد معرفی شده نقل مکان کرده اند، کیفیت کار خود را از دست داده اند، همگام با متدهای روز پیش نرفته و به قول معروف در جا زده اند و مواردی مشابه که در هر صورت استفاده از راهنمایی دوستان و آشنایان را منتفی می کند.

یکی دیگر از راه هایی که می تواند در این موضوع به کمک فرد جویای آرایشگاه عروس مناسب بیاید، کمک گرفتن از تبلیغات مختلف است. با بزرگ تر شدن دنیای اینترنت و شبکه های مجازی این کار بسیار سریع و در مدت زمان کوتاهی صورت می پذیرد. حتی می توانید به صورت محلی جست و جو کرده و بهترین انتخاب را در نزدیک ترین مکان های همسایه خود داشته باشید.

تبلیغات بهترین آرایشگاه عروس چگونه است؟

اما مسئله نگران کننده همیشگی در مورد تبلیغات، اغراق و بزرگ نمایی است. مسلما در تبلیغات تلویزیونی و یا اینترنتی شما هیچ آرایشگاه زنانه ای را نمی توانید پیدا کنید که علاوه بر بیشمار نقاط قوتش، اسمی هم از نقاط ضعفش بیاورد! پس خیلی ساده می توان گفت احتمال آن که پس از انتخاب یک آرایشگاه عروس، و پس از استفاده از خدمات آن ها کاملا پشیمان شوید، بسیار بالا می باشد.

آرایش عروس اروپایی

با مواردی که گفته شد؛ بهتر است معیارها و ملاک هایی برای این تشخیص معرفی کنیم که هرکس بتواند با بررسی هایی حتی اجمالی، بهترین تصمیم را در مورد انتخاب دقیق خود داشته باشد. ضمن آن که سعی شده است این ملاک ها به عمومی ترین شکل ممکن انتخاب شوند تا گستره وسیع تری از افراد را از نظر فرهنگی و جغرافیایی در بر بگیرد. در ادامه به صورت دقیق با این ملاک ها بیشتر آشنا می شویم.

بهترین آرایشگاه عروس چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت مناسب

اگر نگوییم مهم ترین، باید بگوییم یکی از اصلی ترین معیارهای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس در تهران معیار قیمت می باشد. این قیمت مسلما برای قشرهای طبقاتی مختلف، کاملا متفاوت خواهد بود. شاید عروسی دوست دارد مجموعا برای خود در شب عروسی یک میلیون تومان هزینه کنند و عروس دیگری فقط یک میلیون هزینه رنگ مو می پردازد. تفاوت های قیمتی نیز کاملا برای تمام افراد قابل درک می باشند. اما چیزی که در هر دوی این دو مورد کاملا مشترک است، پرسیدن هزینه ها قبل از این کار می باشد.

با وجود این که در ابتدای هر سال از طرف اتحادیه مربوطه، نرخ های مصوبی برای آرایشگاه های زنانه در تمامی خدمات ارائه می شود، باز هم به دلیل تفاوت های کاری و جغرافیایی شاهد هزینه های متفاوتی خواهیم بود. بهتر است قبل از اقدام برای سفارش آرایش عروس، تمام این قیمت ها را به صورت جزئی سنجیده باشیم.

کیفیت کار کارکنان آرایشگاه

این مورد نیز یکی از موارد کاملا بدیهی می باشد. شما حتی اگر راضی به پرداخت هزینه های زیادی برای آرایش عروس نباشید، مسلما راضی به کیفیت پایین نیز نخواهید بود. معمولا حد تعادلی بین کیفیت و قیمت ایجاد می شود که مشتری و آرایشگاه عروس مربوطه هر دو طرف به رضایت خاطر برسند. تنها موردی که در زمینه کیفیت وجود دارد این است که ممکن است یک آرایشگاه زنانه در برخی از خدمات بسیار خوب و دقیق عمل کند و در برخی از موارد کیفیت مطلوبی نداشته باشد.

البته در سال های اخیر مدیران سالن های زیبایی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند که نیروهای متخصص و ماهری استخدام کرده و در این مورد توازن کیفی را برقرار نمایند. با این حال اگر باز هم نسبت به خدمت خاصی مانند کاشت ناخن، میکاپ و یا موارد دیگری، کیفیت مطلوب را مشاهده نکردید، می توانید به گزینه های بهتر نیز فکر کنید.

ماندگاری خوب کار

این مورد کامل کننده مورد قبلی می باشد. یعنی شاید شما آرایشگاه عروس بسیار خوبی بشناسید که تمام خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می کند ولی این خدمات ماندگاری لازم را ندارند. تصور کنید در شب عروسی، شینیون عروس به صورت نیمه باز در آمده باشد و یا آرایش آن در زمان کوتاهی فرم ایده آل خود را از دست بدهد! اگر این تصور برای شما نیز دردناک است، حتما از قبل ماندگاری کار  آن سالن زیبایی را بسنجید.

کامل بودن خدمات

یک آرایشگاه عروس ایده آل، باید کامل ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. به دلیل استرس های روز عروسی و فشارهایی که به صورت طبیعی در این روز وجود دارد، یک عروس نمی تواند برخی از خدمات خود را در یک سالن زیبایی انجام داده و برای برخی دیگر از خدمات به مکان دیگری برود. حتما به این موضوع توجه داشته باشید که در آن آرایشگاه زنانه، تمام خدماتی که نیاز دارید با کیفیت مطلوب وجود داشته باشند.

وقت شناسی و سرعت عمل

بهترین آرایشگاه عروس

به این موضوع توجه کافی را داشته باشید که سرعت عمل لزوما به معنای عجله کردن آرایشگرها نمی باشد. اما باید سرعت آن ها به حدی قابل قبول باشد که عروس تمام خدمات خود را دریافت کرده و به موقع برای مراسم خود آماده شده باشد. هماهنگی های لازم بازهم به صورت دقیق در زمان مشاوره انجام می شود.

داشتن نمونه کارهای قوی

یک آرایشگاه عروس معتبر و ایده آل که چندین سال سابقه کار حرفه ای دارد، معمولا برای مشتریان خود در زمان مشاوره رزومه بسیار قوی و کاملی ارائه می کند. یکی از مواردی که در رزومه کاری آن ها قابل مشاهده است، مدل های عروس پیشین آن ها می باشد.

شما می توانید با دیدن عکس ها و فیلم های مدل های قبلی، هم از کیفیت کار سالن زیبایی مربوطه مطمئن شوید و هم مدل خاصی که مد نظر دارید را از بین آن ها انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که مدل های پیاده سازی شده بر روی افراد دیگر لزوما برای شما ایده آل نخواهند بود! در این باره پرس و جوی بیشتری کرده و نظر مدیر و مشاور سالن را جویا شوید. ضمن آن که در مواردی بسیار جزئی، برخی از آرایشگاه های عروس نمی توانند مدل نشان داده شده به مشتری را مجددا به خوبی پیاده سازی نمایند. این مورد نیز نیاز به تحقیق بیشتر در مورد آن سالن زیبایی دارد.

تنوع سبک های آرایشی و به روز بودن این سبک ها

در زمان مشاوره می توان سبک های مختلفی که در آن سالن انجام می شود را به دقت مورد بررسی قرار داد. شاید سبک های میکاپ ارائه شده در آن آرایشگاه عروس اصلا مورد پسند شما نباشد و یا از نظرتان قدیمی به نظر برسد. به صورت کلی جدید بودن و به روز بودن متدهای آرایشی و زیبایی برای یک آرایشگاه زنانه بسیار اهمیت دارد. هر چه زمان بیشتری از فعالیت یک آرایشگاه عروس معتبر گذشته باشد، این سالن موظف است مدل های کامل تر و جدیدتری ارائه نماید.

نزدیکی آرایشگاه به سالن عروسی

یکی دیگر ملاک هایی که برای انتخاب آرایشگاه زنانه مناسب بسیار ضروری می باشد، نزدیکی مکان آن با سالن جشن عروسی می باشد. شما نمی توانید سالن عروسی را در شمالی ترین نقطه شهر انتخاب کرده ولی آرایشگاه عروس خود را کیلومترها آن طرف تر انتخاب کرده باشید. مسلما با چنین کاری از نظر زمانبندی در شب عروسی به مشکل بر خواهید خورد.

فضای مناسب سالن

شماره تماس: ۸۸۷۵۱۵۸۷

شما به عنوان عروس از ابتدای روز عروسی به مدت چندین ساعت در سالن آرایشگاه عروس به سر می برید. همان طور که اشاره شد این روز به اندازه کافی فشار و استرس به عروس و داماد وارد می نماید. به همین دلیل سعی کنید سالنی را انتخاب کنید که اولا آرایشگرهای بسیار خوش اخلاق و مودبی داشته باشد و ثانیا فضای روحی مناسبی برای شما ایجاد کند تا بتوانید تا انتهای روز حال روحی خود را به صورت مساعد حفظ نمایید.

انواع خدمات بهترین آرایشگاه عروس چیست؟

در یک آرایشگاه خدمات مختلفی برای عروس ها ارائه می شود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

بهترین آرایشگاه عروس

آرایش عروس با مژه های سفارشی

آرایشِ تازه عروس در روز جشن، یک سرویس دهیِ یک ساعته است. ما وقتِ اضافی را به کار روی ظرافت و  جزئیات می پردازیم و هرگز نمی خواهیم که شما احساس سراسیمگی و شلوغی کنید! روش ترجیحی ما برای طبیعی ترین و بی نقص ترین پوشش دهی برای پوست به این صورت انجام می شود که پوست را با یک کرم پودر پایه ی سیلیکونی و مقاوم در برابر آب که از جنس پرایمر ساخته شده، پوشش می دهیم. سپس  کرم پودرتان را با یک اسپری مات کننده که میکاپ را در تمام طول شب روی صورتتان ثابت نگه می دارد، بدون اینکه نگران آن شوید ایجاد می کنیم.

نتیجه نهایی کار، میکاپ و پوستی زیبا و پر جلا است که می درخشد اما در جزئیات به نظر نمی رسد که سنگین است. باقیِ میکاپ با در نظر گرفتنِ استایل (سبک و سلیقه) و شخصیت شما انجام خواهد گرفت. برنامه ما شامل یک ماسک چشم و  کاشت مژه مصنوعی است و هچنین مجموعه ای از هر گونه موی مصنوعی منحصر بفرد استفاده می کنیم و آنها را به طور کاملا طبیعی و چشمگیری طوری که شما  می خواهید باشند می چسبانیم.

ممکن است شما یک رژ لب یا پودری بخواهید تا با آن زیباتر و بهتر شوید؛ پس مطمئن شوید که از آرایشگرتان درخواست آن را کرده اید چرا که ما باید برخی محصولات را برای خریداران فراهم کنیم.

 شینیون موی عروس

آرایش موها برای عروس در روز عروسی بین ۴۵ دقیقه تا یک ساعت، بستگی به بلندی و حجم موهایتان طول می کشد. ما از اسپری رطوبت دار و ثابت کننده­ی شکل موها استفاده می کنیم و یک پایه­ ی محکم برای استایل و شکلی که قرار است تمام شب باقی بماند درست می کنیم. یک استایل رسمی برای مو می تواند به هر شکلی اعم از کل موها جمع شده و بالا، نصف جمع شده نصف پایین یا کل موها پایین، با توجه به جزئیات در فرها و پیچ و تاب ها و شکل آن باشد.

اگر می خواهید اکستنشن را برای افزایش بلندی یا حجم موهایتان بچسبانید، باید آنها را خریداری کنید و سپس ما آنها را برایتان شکل می دهیم و به استایلتان اضافه می کنیم. گذاشتن تور عروستان نیز شامل کار می شود و ما به یکی از همراهانتان نشان می دهیم که چگونه آن را بدون خراب کردن استایلتان جدا کند.

شینیون موی مهمانان عروسی و همراهان عروس

بهترین آرایشگاه عروس

این سرویس برای هر کسی که در مهمانی حضور دارد؛ شامل مادر ها و مادربزرگ هایی که یک استایل رسمی دوست دارند، می شود. این سرویس تقریباً ۳۰ الی ۴۵ دقیقه بستگی به بلندی و حجم موها وقت می برد. ما از اسپری مرطوب کننده و ثابت کننده­ی شکل موها استفاده می کنیم و یک پایه­ ی محکم برای استایل موها ایجاد می کنیم که تمام شب ثابت باقی بماند. یک استایل رسمی برای مو می تواند به هر شکلی اعم از کل موها جمع شده و بالا، نصف جمع شده نصف پایین یا کل موها پایین، با توجه به جزئیات در فرها و پیچ و تاب ها و شکل آن باشد.

اگر می خواهید اکستنشن را برای افزایش بلندی یا حجم موهایتان بچسبانید، باید آنها را خریداری کنید و سپس آنها را برایتان شکل می دهیم و به استایلتان اضافه می کنیم.

آرایش ساقدوش و همراهان عروس با مژه های مصنوعی

این سرویس برای هر کسی که در مهمانی حضور دارد شامل مادرها و مادربزرگ هایی است که دوست دارند میکاپشان کامل باشد. روش ترجیحی ما برای طبیعی ترین و بی نقص ترین پوشش دهی برای پوست به این صورت انجام می شود که پوست را با یک کرم پودر پایه ی سیلیکونی و مقاوم در برابر آب که از جنس پرایمر ساخته شده، پوشش می دهیم. سپس ما کرم پودرتان را با یک اسپری مات کننده که میکاپ را در تمام طول شب روی صورتتان ثابت نگه می دارد، بدون اینکه نگران آن شوید ایجاد می کنیم.

نتیجه نهایی کار، میکاپ و پوستی زیبا و پر جلا است که می درخشد اما در جزئیات به نظر نمی رسد که سنگین است. باقیِ میکاپ با در نظر گرفتنِ استایل (سبک و سلیقه) و شخصیت شما انجام خواهد گرفت. برنامه ما شامل یک ماسک چشم و مژه های مصنوعی است و ما همچنین مجموعه ای از هر گونه موی مصنوعی منحصر بفرد را استفاده می کنیم و آنها را به طور کاملا طبیعی و چشمگیری طوری که شما می خواهید باشند می چسبانیم. ممکن است شما یک رژ لب یا پودری بخواهید تا با آن زیباتر و بهتر شوید؛ پس مطمئن شوید که از آرایشگرتان درخواست آن را کرده اید چرا که ما باید برخی محصولات را برای خریداران فراهم کنیم.

شینیون موهای دختر بچه ها

موهای رسمی برای دختران  ۶ سال به پایین. این سرویس برای یک استایل موی رسمی کوچک است و شامل یک استایل رایگان از براق کننده و برق لب در صندلی میکاپ می شود. دختران عاشق این هستند که در ادامه­ ی مهمانی جذاب باشند.

مشاوره شخصی استایل و مد لباس های روز عروسی

روز عروسی لحظه­ ی بزرگی از زندگی شما است. ما به تازه عروس ها در پیدا کردن لباسی عالی و به تازه داماد ها در پیدا کردن لباس رسمی و سِت کمک می کنیم تا احساسی شبیه به یک زوج مشهور داشته باشند. همچنین این پیشنهاد را می کنیم تا با عکاستان همراه با کمک یک طراح مد در محل، برای کمک به اینکه هر عکس یا ویدیو در این روز بزرگ عالی به نظر برسد، کار کنیم. خدمات در محل همچنین شامل خشک شویی پیراهن ها و کت ها، تور عروس، سنجاق و گیره سر، خیاطی نوار و لبه های لباس ها اگر ضروری بود و سرو کار داشتن با هر لباس دیگری که نیازمند است تا باعث شود هرکس احساس راحتی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه