انواع مدل ابرو

متخصصین، صورت ۱۵۰ خانم را بررسی کرده و به این نتیجه رسیدند که صورت بد فرم وجود خارجی ندارد و برای هر نوع صورتی، مدل ابروی خاصی مناسب است. مدل ابرو می تواند سیمای شما را تغییر دهد. با ما همراه باشید تا گام به گام بهترین انواع مدل های آن را بررسی کنیم:

۱- تعیین فرم صورت

برای داشتن چهره زیبا و سازگار با انواع ابرو ، اولین قدم دانستن فرم صورت است. بطور کلی ۶ نوع فرم صورت داریم . برای تعیین نوع صورت، موهای خود را کاملاً به عقب داده و بدون هیچ نوع آرایشی، نزدیک به آینه ایستاده و صورت خود را به دقت بررسی کنید. صورت شما در یکی از دسته بندی های زیر قرار خواهد داشت. آنگاه در ادامه بهترین انواع مدل ابرو را برای صورت شما خواهیم گفت.

ویژگی هایی که صورت های مختلف دارا هستند به قرار زیرند:

شکل های ابرو

صورت های تخم مرغی

– پیشانی از چانه پهن تر است.

– استخوان گونه برجسته است.

– صورت در قسمت چانه بصورت تخم مرغی باریک می شود.

آرایش عروس اروپایی

صورت های گرد

– طول صورت تقریباً به اندازه عرض آن است.

– پهن ترین قسمت صورت، چانه است.

صورت های کشیده

– عرض پیشانی، استخوان گونه و فک به یک اندازه است.

– چانه می تواند برجسته باشد.

– ظاهر کشیده و دراز دارد.

صورت های چهار گوش

– عرض پیشانی، استخوان گونه و فک تقریباً برابر است.

– فرم چهار گوش استخوان فک بسیار نمایان است.

صورت های قلبی شکل

– مشابه صورت تخم مرغی است با این تفاوت که در قسمت چانه کوچک شده و به یک نقطه ختم می شود.

صورت های الماسی

– به رایجی صورت های دیگر نیست.

– به مقدار زیادی زاویه دار است.

– پهن ترین نقطه صورت، شقیقه هاست.

۲- تعیین انواع مدل ابرو با توجه به فرم صورت

بهترین مدل ابرو برای صورت های تخم مرغی

ایده آل ترین فرم صورت، این صورت است. بهتر است مدل ابروی خود را نه خیلی گرد و نه خیلی صاف شکل دهید. ابرو نقشی را در تخم مرغی تر کردن فرم صورت ایفا نمی کند. بهترین فرم ابرو، ابرو با زاویه کم می باشد. این نوع از انواع مدل ابرو رایج ترین فرم بوده و به زیبایی بر روی صورت های تخم مرغی می نشیند.

 بهترین مدل ابرو برای صورت های گرد

با ابرویی با قوص تیز باعث شوید صورتتان کشیده‌تر به نظر آید. هدف کم کردن از میزان گردی صورت از طریق کشیده تر کردن آن است. از خط ابروهایی استفاده نمایید که به میزان زیادی بالا و پایین برود. این فرم از انواع مدل ابرو به کشیده تر شدن صورت کمک می کند. تا می توانید قوس کمان برای ابرو ایجاد نمایید. از ابرو های گرد پرهیز کنید چرا که این فرم باعث گرد تر شدن صورت می گردد.

بهترین مدل ابرو برای صورت های کشیده

برای صورت‌های کشیده بهتر است ابرو‌ها به صورت گرد و هلالی باشند تا بدین وسیله کشیدگی صورت کمتر به چشم بیاید. هدف کوتاه تر کردن طول صورت است. از خط ابرو های تخت افقی استفاده نمایید. این مدل در میان انواع مدل ابرو ، صورت را کوتاه تر نشان می دهد.

بهترین مدل ابرو برای صورت های چهار گوش

سایه ابرو دائمی

بهترین مدل برای ابروی صورت‌های چهارگوش، ابرو‌های زاویه دار است. صورت های چهار گوش، سیمای قدرتمندی دارند. آن را بوسیله ابروی انحنا دار متعادل نمایید. رنگ و شکل ضخیم ابرو باعث متعادل کردن این سیما می شود. ابرو های زاویه دار این تعادل را بخوبی ایجاد می نماید

بهترین مدل ابرو برای صورت های قلبی

مدل ابرو

سعی کنید بوسیله ایجاد انحنا در ابرو و خلق یک قلب زیبا چهره خود را منعطف کنید، بصورتی که قسمت چانه، پایین قلب بوده و ابرو ها قسمت بالای آن. از ابرو های گرد استفاده نمایید. انحنای ابرو باید نرم، زنانه و جذاب باشد تا قلبی زیبا مانند فرم صورت ایجاد نماید. ابروی کم انحنا ظاهری طبیعی خلق می کند. ابروی گرد با انحنای زیاد، طول صورت را در صورت قلبی های کوتاه، افزایش می دهد.

بهترین مدل از انواع مدل ابرو برای صورت های زاویه‌دار یا الماسی

هدف کم کردن از میزان زاویه ها و پهنی این فرم صورت است. انحنای ابرو، هم زاویه دار بودن صورت را اصلاح می کند و هم پهنی آن را. بهتر است از مدل ابروی که دارای انحنایی با زاویه بیشتر است بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه