شینیون مو عروس

یکی از مهم ترین نکات آرایشی در زیبایی عروس خانم ها مدل شینیون موی آن ها است. طبیعتاً همه عروس خانم ها به دنبال زیبایی بیشتر در شب عروسی شان هستند از این جهت مدت ها قبل از مراسم عروسی به فکر نکات زیبایی و آرایشی در مراسم عروسی خود هستند. اگر شما هم جشن عروسی‌تان نزدیک است و به دنبال مدلی زیبا و خاص برای موهایتان می‌گردید، ما زیباترین مدل های شنیون مو عروس را در این صفحه برای شما آماده کرده ایم.

مدل موی عروس ایرانی

شینیون مو عروس

مدل های شنیون مو عروس

۱٫ استفاده از گل‌های طبیعی در شینیون

برای عکاسی‌های فرمالیته عروس معمولا از گل طبیع در شینیون مو استفاده می‌شود. برخی از عروس‌خانم‌ها در جشن‌های دیگر مثل جشن عقد و حنابندان و … هم از این مدل شینیون با گل طبیعی استفاده می‌کنند.

۲٫ بافت مو در شینیون

عروس‌هایی که می‌خواهند موهایشان بیشتر از تور عروسی به چشم بیاید این مدل شینیون را انتخاب کنند. در این نوع شینیون‌ها تور عروس را زیر مو‌ها وصل می‌کنند و بافت و حالت مو‌ها به خوبی نمایان است. عروس‌خانم‌هایی که مو‌های بلند و پرپشتی دارند می‌توانند این مدل شینیون مو را انتخاب کنند. اگر مو‌های پرپشتی ندارید، ولی به بافت مو در شینیون علاقه دارید هم می‌توانید از اکستنشن مو استفاده کنید. در این مدل با توجه به حجم مو تعداد بافت‌های به‌کاررفته در شینیون کم و زیاد می‌شود.

۳٫ شینیون‌های روبه پایین

عروس‌خانم‌هایی که اختلاف قدی کمی با داماد دارند و می‌خواهند که این اختلاف کم را حفظ کنند این مدل از شینیون را استفاده کنند. در این موارد بعد از پوشیدن کفش‌های تخت، استفاده از این مدل شینیون مو پیشنهاد می‌شود.

۴٫ مدل گوجه‌ای ساده

این نوع مدل شینیون مخصوص آن دسته عروس‌ هایی است که سادگی را به هر چیزی ترجیح می‌دهید. در این نوع مدل شینیون از تاج عروس استفاده نمی‌شود و فقط گل‌سری به این شکل روی برجستگی شینیون قرار می‌گیرد. عروس‌خانم‌هایی که چتری دوست ندارند می‌توانند از این مدل شنیون مو برای عروس استفاده کنند، چون قسمت جلوی مو‌ها کاملا کشیده‌شده و روبه بالا است. اگر دوست داشته باشید می‌توانید از گل‌سر خود در قسمت جلوی مو‌ها هم استفاده کنید.

۵٫ شینیون گوجه‌ای با چتری

این مدل شینیون برای عروس‌خانم‌هایی که می‌خواهند شینیون ساده و همراه با چتری یا فرق یک‌طرفه داشته باشند، مناسب است. این مدل شینیون بسیار شبیه به مدل گوجه‌ای ساده است با این تفاوت که کمی پیچ‌و‌تاب اضافه‌تری دارد و همچنین قسمت جلوی مو‌ها هم مثل مدل گوجه‌ای ساده کشیده و صاف نیست.

۶٫ مدل شینیون برای مو‌های کوتاه

خانم‌های موکوتاهی که علاقه‌ای به استفاده از اکستنشن ندارند، می‌توانند این مدل شینیون را برای شب عروسی خود انتخاب کنند. تا با همان موی کوتاه هم شینیونی زیبا داشته باشند.

۷٫ شینیون های شلوغ

برای عروس هایی که مدل‌های شلوغ و طرح‌های خاصی مثل گل رز را دوست دارند، این مدل شینیون‌ مخصوص شماست. در این نوع ‌ شنیون مو برای عروس معمولا از موی اضافه و پروتز مو برای پرحجم و شلوغ نشان‌دادن موهایتان استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه