درشت نشان دادن چشم ها

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید آرایش چشمانتان طوری باشد که درشت تر نشان داده شوند با ما همراه باشید تا با ترفندهای آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم ها آشنا شوید. برخی ترفندهای آرایشی وجود دارند که می توانید با استفاده از آن ها چشمای خود را درشت تر از آنچه هست نشان دهید.

آرایشگاه زنانه در تهران

تاثیر مدل ابرو در درشت تر نشان دادن چشم ها

شاید در آرایش کردن حرفه ای باشید اما از مدل دادن به ابروها غافل شده باشید. باید بدانید که اگر ابروهایتان را مدل ندهید هرچقدر هم چشمانتان را خوب آرایش کنید باز هم تاثیر مورد نظر را نخواهد داشت. پس فراموش نکنید ابروهایتان را شانه کنید تا مرتب و فرم داده شده باشند. قسمت های خالی و کم پشت ابروها را نیز با مداد ابرو پر کنید. استفاده از کانسیلر در زیر ابرو نیز باعث برجسته تر شدن آن می شود.

درشت نشان دادن چشم

استفاده از هایلایتر

اگر چشم های ریزی دارید می توانید از یک هایلایتر استفاده کنید. یک هایلایتر براق بردارید و کمی از آن را زیر چشمانتان بکشید. البته توجه کنید این کار را بعد از استفاده از کانسیلر انجام دهید. با همین ترفند ساده چشمان شما بزرگ تر و روشن تر به نظر می رسند.

نقش خط چشم در درشت تر نشان دادن چشم ها

اگر چشمان ریزی دارید باید خط چشم را دور پلک پایینی نکشید چون باعث می شود چشمانتان کوچکتر به نظر برسد. از مداد چشم سفید استفاده کنید. اگر گوشه داخلی چشم را با مداد چشم سفید آرایش کنید باعث می شود چشمانتان بزرگتر دیده شود. علاوه بر این، می توانید داخل پلک پایینی را هم مداد سفید بکشید که چشمانتان بازتر و درشت تر دیده شوند.

یکی از زیباترین مدل های خط چشم، گربه ای است. این مدل علاوه بر اینکه همیشه مد است و شیک به نظر می رسد باعث می شود چشم های باریک، درشت و جذاب به نظر برسند. برای کشیدن خط چشم گربه ای لازم نیست حتما مدل های ضخیم را امتحان کنید. حتی اکر در گوشه چشم ها خطی نازک رو به بالا بکشید باز هم متوجه تغییر می شوید. برای جلوه ی بهتر، به اندازه یک نقطه از هایلایتر یا کرم پودر روشن تان را روی گوشه داخلی چشم ها، نقطه اتصال به بینی، بگذارید و آن را پخش کنید. با این کار علاوه بر درشت تر نشان دادن چشم ها، چشم هایتان روشن تر و جذاب تر به نظر می آیند.

خط چشم

برای درشت نشان دادن چشم ها از مژه ها غافل نشوید

یکی دیگر از ترفندهای مهم این است که مژه ها را ابتدا فر کنید و سپس روی آن ریمل بزنید. برای این کار فر مژه را به نزدیکی ریشه ها ببرید و مراقب باشید که پلکتان آسیب نبیند و پلاستیک روی دستگاه تارهای مژه را از ریشه جدا نکند.

مدل آرایش صورت عروس

می توانید از مژه مصنوعی نیز استفاده کنید. بهتر است مژه ای که انتخاب می کنید مژه دانه ای باشد تا بتوانید آن را به طور مناسب قرار دهید. برای چشم های ریز باید مژه های بلندتر را در گوشه بیرونی چشم قرار دهید و برای گوشه داخلی از مژه های کوتاه تر استفاده کنید. مژه های فر به سمت بالا با موهای طبیعی گزینه مناسبی برای چشم های ریز است.

لنزهای رنگی نیز چشم را بازتر نشان می دهد. می توانید از این لنزها برای تاثیر بیشتر استفاده کنید.

درشت تر نشان دادن چشم ها با استفاده از سایه

درشت تر نشان دادن چشم ها با استفاده از سایه

اگر می خواهید در پشت پلک خود از سایه استفاده کنید سعی کنید سایه های پررنگ را کنار بگذارید. سایه های نقره ای، طلایی، صورتی ملایم، کرمی، قهوه ای روشن و رنگ هایی از این قبیل برای چشم های ریز مناسب تر هستند.

اگر دو رنگ مختلف در آرایش چشمتان به کار ببرید واقعا می توانید چشمانتان را برجسته کنید. سعی کنید بیشتر از رنگ های روشن استفاده کنید و سایه هایتان نیز مکمل این رنگ ها باشند.

یکی از کارهای جذابی که می توانید در درشت تر نشان دادن چشم ها انجام دهید این است که کاری به چشم هایتان نداشته باشید! هیچ سایه و ریملی استفاده نکنید و خط چشم را هم فراوش کنید. در عوض از رژ لب و برق لب های درخشان و روشن استفاده کنید. با این کار چشمانتان واقعا درشت تر به نظر می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سالن آرایشی و زیبایی آنتوریوم

مفتخریم که با ۱۰ سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی خادم شما هستیم. سعی ما ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و دانش روز در عرصه زیبایی است. اولویت سالن زیبایی آنتوریوم کیفیت و قیمت مناسب و حال خوب و رضایت مشتریان عزیز است. بهترین ها را فقط از ما بخواهید. آنتوریوم اولین در زیبایی و عالی ترین در خدمات، با ما زیبایی خود را به رخ بکشید.

خبرنامه